Modern ev ismini hak ediyor mu ?

• Evet.

• Belki, biraz.

• Hayır.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar,
Bugün baya bir uğraştım, baktım internetten hayır yok :D. Bende kendim modern ev yapayım dedim. Dış tasarımını internette gördüğüm bir videodan özenerek yaptım ama farklılıkları var tabi, iç tasarımı ise tamamen bana ait. Benden builder olmaz, elimden gelen bunlar ama umarım beğenirsiniz, değerli yorumlarınızı bekliyorum ve her türlü eleştiriye açığım :)

TANKPRO

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şey müthiş fakat...
Dış mekanı büyütebilirdin (:

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
tasarımın güzel bayağı güzel hem de ama bana modernden çok ekolojik gibi geldi o çatı fln ilk resimde ev temeli var sandım

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Güzel, fakat üst taraf olmamış gibi.

Bir de, biraz da şu videodan esinlenmişsin sanırım.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
İlk önce evi yapacağın yeri hazırlasaymışın keşke. Daha modern tasarımlar kullanmalısın evi bakarak yaptığın yerler tamam modern olmuş ama senin el attığın yerler biraz yapıyı kötüleştirmiş demir kapı değil tahta kapı kullanırsan daha iyi olabilir.Evin girişindeki merdivenleri öylece koyup bırakma herşeyin nasıl daha modern hali olur diye deneyerek bulmaya çalış.izlediğin kanalın birçok videosunu izle yapının yapma mantığını anlayınca gerisi kolay aç bir flat map izlediğin videolardan esinlenerek bakmadan yapmayı deneyebilirsin.tavsiyelerim bu kadar^_^

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baya Guzel Olmus Başarılar. ..

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şey müthiş fakat...
Dış mekanı büyütebilirdin (:
Oynadığım bir sunucuda yapacağım için arsa ebatlarına göre yapayım dedim. Ondan dolayı büyütemiyorum :) Yorumun için teşekkürler :)
tasarımın güzel bayağı güzel hem de ama bana modernden çok ekolojik gibi geldi o çatı fln ilk resimde ev temeli var sandım
Ekolojik.. olabilir :D Yorumun için teşekkürler :)
Güzel, fakat üst taraf olmamış gibi.

Bir de, biraz da şu videodan esinlenmişsin sanırım.
O videodan esinlendim ama farklılıklar olsun istedim tabi. Üst taraf için çok uğraşmadım zaten aklıma oraya yapabileceğim bir şey gelmedi :D Yorumun için teşekkürler :)
İlk önce evi yapacağın yeri hazırlasaymışın keşke. Daha modern tasarımlar kullanmalısın evi bakarak yaptığın yerler tamam modern olmuş ama senin el attığın yerler biraz yapıyı kötüleştirmiş demir kapı değil tahta kapı kullanırsan daha iyi olabilir.Evin girişindeki merdivenleri öylece koyup bırakma herşeyin nasıl daha modern hali olur diye deneyerek bulmaya çalış.izlediğin kanalın birçok videosunu izle yapının yapma mantığını anlayınca gerisi kolay aç bir flat map izlediğin videolardan esinlenerek bakmadan yapmayı deneyebilirsin.tavsiyelerim bu kadar^_^
Dediğim gibi, oynadığım sunucuda yapacağım için biraz oraya göre hazırlayayım dedim. Ama dediğin tavsiyelere uyacağım tabii ki :) Tavsiyelerin için teşekkür ederim :)

Baya Guzel Olmus Başarılar. ..
Yorumun için teşekkürler :)

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bir daha ki projenizde fotoğrafları çekerken aceleci davranmayınız. Modern ev kategorsinde pek bir tecrubem yok ama buzlar yerine renkli cam kullanabilirsiniz. İyi çalışmalar.

Xematic

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir daha ki projenizde fotoğrafları çekerken aceleci davranmayınız. Modern ev kategorsinde pek bir tecrubem yok ama buzlar yerine renkli cam kullanabilirsiniz. İyi çalışmalar.

Malesef size katılmıyorum bu konuda. Bu tarz modern evlerde genellikle Buz bloğu kullanılır.
-------------
Ayrıca, modernini iyileştirmek adına Flows HD adı verilen doku paketini indirmeni de tavsiye ederim. Çoğu modern ile ilgilenen insan bu paketten yararlanıyor. Eğer bu paketi kullanacak isen; Kuvars yerine Kar kullan. Kar ile neredeyse aynı dokuya sahip bloklar da var ancak Kar bloğu kullanırsan, "Snow Layer" ile karın boyutunu ve düzlüğünü, doku hiç bozulmadan istediğin gibi ayarlayabilirsin.

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler :)
Biraz geç olmuştu, uyku da gelince acele ettim biraz, haklısın. Buz benim görünüş açısından hoşuma gittiği için kullandım, bir dahakine renkli cam denerim. Yorumun için teşekkürler :)
Malesef size katılmıyorum bu konuda. Bu tarz modern evlerde genellikle Buz bloğu kullanılır.
-------------
Ayrıca, modernini iyileştirmek adına Flows HD adı verilen doku paketini indirmeni de tavsiye ederim. Çoğu modern ile ilgilenen insan bu paketten yararlanıyor. Eğer bu paketi kullanacak isen; Kuvars yerine Kar kullan. Kar ile neredeyse aynı dokuya sahip bloklar da var ancak Kar bloğu kullanırsan, "Snow Layer" ile karın boyutunu ve düzlüğünü, doku hiç bozulmadan istediğin gibi ayarlayabilirsin.

Flows HD indirmeyi düşünmemiştim, laptop sorun çıkarmazsa birde öyle denerim. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim :)