Moderatörlerin Herobrine hakkında bir şey yapması lazım

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Birincisi editörlerin Herobrine hakkında konuları engelleme yetkisi yok.
İkincisi oyunun gizli bir dosyasında herobrine.ogg diye bir dosya var.Oyunda bug olunca Herobrine çıkıyor.Ama o bug olduğunda oyun crash veriyor.
Üçüncüsü sadece bir -Removed Herobrine yazısı hiçbir şey kanıtlamaz.Kanıtlıyorsa da ben inanmıyorum.....

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Birincisi editörlerin Herobrine hakkında konuları engelleme yetkisi yok.
İkincisi oyunun gizli bir dosyasında herobrine.ogg diye bir dosya var.Oyunda bug olunca Herobrine çıkıyor.Ama o bug olduğunda oyun crash veriyor.
Üçüncüsü sadece bir -Removed Herobrine yazısı hiçbir şey kanıtlamaz.Kanıtlıyorsa da ben inanmıyorum.....
1- Yetkisi yok mu? Aşırı derecede saçmalama boyutuna gelirse konuyu engellerler de banlarlar da.
2- Eskiden vardı onu biliyoruz. Belki kaldırmayı unuttular tüm dosyaları? Ayrıca bug olursa demişsin. Neye göre bug oluyor anlatta bilelim. Biliyor gibi konuşuyorsun da. :)
3- Oyunun yapımcıları onu yazıyor. İster inan ister inanma.

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Yetkisi yok mu? Aşırı derecede saçmalama boyutuna gelirse konuyu engellerler de banlarlar da.
2- Eskiden vardı onu biliyoruz. Belki kaldırmayı unuttular tüm dosyaları? Ayrıca bug olursa demişsin. Neye göre bug oluyor anlatta bilelim. Biliyor gibi konuşuyorsun da. :)
3- Oyunun yapımcıları onu yazıyor. İster inan ister inanma.

1-Yetkileri var ama sadece aşırı saçmalayınca,konu asıl amacından sapınca engelliyebilir.
2-Kaldırmayı unutmuş olabilirler.Onu ben bilemem.
3-Oyunun yapımcılarının yazdıklarını biliyorum.Ama oyunun yapımcıları olduğunu sadece iki kelimeyle mi kanıtlıyor?

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
1-Yetkileri var ama sadece aşırı saçmalayınca,konu asıl amacından sapınca engelliyebilir.
2-Kaldırmayı unutmuş olabilirler.Onu ben bilemem.
3-Oyunun yapımcılarının yazdıklarını biliyorum.Ama oyunun yapımcıları olduğunu sadece iki kelimeyle mi kanıtlıyor?
Evet, iki kelime yeterli. Açık açık 4-5 sayfa Herobrine hakkında rapor hazırlasalardı herhangi bir gizliliği kalmazdı.

Redline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ee ozaman öle demiceksin
Bir 12 yaşında çocuğun internetten Herobrine resmi görüp aaa Herobrine var demesi çok saçma.Önce araştırın sonra yorum atın.Ve tartışmayı sen başlattın.Herobrine şu an oyunda yok.Beta sürümünde vardı diyorlar.

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
abi herobrine mobu olmaması lazım.çünkü oyun dosyaları içinde mob klasöründe yok.şimdi diyeceksin başka yere koymuşlardır.başka bir yere koyarlarsa oyuna "entity" olarak geçiyor entityler ise sanırım yerçekiminden etkilenme dışında haraket edemiyor.(Şimdi herifin teki gelecek piston diyecek :))

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar düşüncelerinizi zedelemek istemiyorum fakat artık şu aklınızdaki "Herobrine" kurgularını atmanız gerekiyor. Minecraft'ın sahipleri şaka olsun diye güncellemelere "-removed Herobrine" yazacağını sananlar var. Adı üstünde "güncelleme". Bu güncellemeler doğru bilgi olmak zorunda. Çünkü oyunu satın alacak kişi bu oyunun güncellemelerini kontrol edip özelliklerini anlayabilir. Eğer şaka yapılıyorsa ki bu imkansız çünkü Minecraft'ın sahipleri bu riske girmez. Çünkü oyunu alan gerçek "Herobrine" görürse bu oyunun sahiplerine dava açma hakkında sahip olur. Oyun alıcısının ifadesi de şu olur "Bu oyunun güncellemesinde bu Herobrine yok diyorlar fakat var. Burada bir kandırılma var." diyebilir ve haklı da çıkar. Diyebilirsiniz küçük bir oyun için dava olur mu diye -evet, olur çünkü bu Dünya sizin bildiğiniz dünya değil. Yani o kadar anlayamayacağınız şey oluyor ki anlatamam. Ben tam anlamış mıyım? Hayır, ben de tam anlamadım ama olayın bu kısmını anlayabildim. Umarım üşenmeyip bu yazıyı okumuşsunuzdur ve tekrardan umarım akıldaki sorunları silebilmişimdir. Kararım değişmeyecektir silinmiş bir sistem üzerine tartışma çıkarıyorsunuz. Forumda ekran görüntüleri bölümünde aldatmaca Herobrine konularının açılması yasaktır!

İyi forumlar..

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, iki kelime yeterli. Açık açık 4-5 sayfa Herobrine hakkında rapor hazırlasalardı herhangi bir gizliliği kalmazdı.
Bir dakika şunu okur musun?
Herobrine'a ne inanıyorum,ne de inanmıyorum!Ama oyunu yedeklerken herobrine.ogg diye bir dosya gördüm.Araştırdım.Bug olunca Herobrine çıkıyor ve oyun crash veriyormuş.Doğruluğu hakkında bir fikrim yok.Ama oyunun gizli dosyalarında herobrine.ogg diye bir dosya var.Ben tartışma çıkarmak istemiyorum.

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar düşüncelerinizi zedelemek istemiyorum fakat artık şu aklınızdaki "Herobrine" kurgularını atmanız gerekiyor. Minecraft'ın sahipleri şaka olsun diye güncellemelere "-removed Herobrine" yazacağını sananlar var. Adı üstünde "güncelleme". Bu güncellemeler doğru bilgi olmak zorunda. Çünkü oyunu satın alacak kişi bu oyunun güncellemelerini kontrol edip özelliklerini anlayabilir. Eğer şaka yapılıyorsa ki bu imkansız çünkü Minecraft'ın sahipleri bu riske girmez. Çünkü oyunu alan gerçek "Herobrine" görürse bu oyunun sahiplerine dava açma hakkında sahip olur. Oyun alıcısının ifadesi de şu olur "Bu oyunun güncellemesinde bu Herobrine yok diyorlar fakat var. Burada bir kandırılma var." diyebilir ve haklı da çıkar. Diyebilirsiniz küçük bir oyun için dava olur mu diye -evet, olur çünkü bu Dünya sizin bildiğiniz dünya değil. Yani o kadar anlayamayacağınız şey oluyor ki anlatamam. Ben tam anlamış mıyım? Hayır, ben de tam anlamadım ama olayın bu kısmını anlayabildim. Umarım üşenmeyip bu yazıyı okumuşsunuzdur ve tekrardan umarım akıldaki sorunları silebilmişimdir. Kararım değişmeyecektir silinmiş bir sistem üzerine tartışma çıkarıyorsunuz. Forumda ekran görüntüleri bölümünde aldatmaca Herobrine konularının açılması yasaktır!

İyi forumlar..
Eski Herobrine konularını da silerseniz çok iyi olur.Bende böyle bir konu açmıştım,pişman oldum açtığıma.

xWiggle

Kömür Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hala inananlar varsa zaten bıraksınlar bu oyunu, gitsinler Pacman falan oynasınlar ne bileyim. :D

EmirOvic

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence modsuz oynuyorsanız ve alpha sürümünde oynamıyorsanız herobrine çıkmaz.