Moderatörlerin Herobrine hakkında bir şey yapması lazım

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hangi bölüme gitsem "Herobrine'ı gördüm" "HB saldırdı" gibi konular görüyorum. Açan arkadaşlar da Herobrine modu indirdiklerini söylemeyip diğer oyunculara da 'sanki oyunda Herobrine varmış' gibi bir bilgi veriyor. Sırf bunun yüzünden oyuna girmeyen arkadaşlar var forumda. Biz ne kadar dil döksek bile anlatamadık oyunda olmadığını HB'nin. Resmi bir açıklama yapılarak bu saçma tartışmaların sonlandırılmasını öneriyorum. Yeter artık yeter.

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumlar özellikle bu tür konuların tartışılması için en mükemmel ortamdır. Benim her çalıştığım forumda o forumun ilgilendiği alana göre herobrine gibi efsaneler devamlı tartışılırdı. Bir süre sonra tartışılmayacaktır. Zamana bırakmak en iyisi :)

scorpionsteve

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gördülerse gördüler bize ne anca herobrine yi garip bişeyler yaparken koysalar anlarım örnein ev yaparken yada ne bilim köpek fln beslerken

Winterbells

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine modunu zaten bilmesi gerekenler biliyor. Bilmiyenleride inandırmaya çalışıyorlar işte :)

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sanırım haklısınız Herobrine hakkında çok konu açıldı.Bende inanmıyorum zaten.Ama şimdi burada daha küçük çocuklarda oluyor.Onları korkutma şansımız yüksek.Bence Herobrine hakkında bir konu açmayın.Yada bir mod olduğunu bir başlıkta belirtin.Buradan tüm forum üyelerine sesleniyorum.Heyooo :)

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Baştan beri görüyorum böyle konuları ve gülüyorum . Korkuyorlarmış :D . Eğer aşırı derece konular açılırsa bir yasaklama getirilir . şu an bir sorun yok bence istemeyen girmez zaten o konulara .

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herobrine konuları tartışma çıkardığı için konuların açılmasını yasakladım. Fakat gerçek bir olay varsa koyabilirsiniz herobrine hakkında konu. Fakat mod olduğu anlaşılırsa konunuz kilitlenir ve arşive taşınır.

İyi forumlar..