Mod Paketi Yapıcam Hangi Modlar Olsun

eskamtuvam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bir mod paketi hazırlayacam exe ve zip halinde ama modları siz söyleyeceksiniz bende beğendiklerimi pakete ekleyecem Paket yüklendikten sonra
kısa bir video hazırlaycam paketi nasıl yükleriz diye sizde bundan izleyerek rahatlıkça yaparsınız

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum bana flans mod forge modloader sonraa optifine yi too many itemsi atabilirmisin 1.4.7 ye lütfennn

eskamtuvam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ve şu an 12 tane mod hazır eklemek istyen eklesin

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dsotum bana bu üstte yazdıklarımı verirsen çok memnun olurum

<<<<İiLlUuSsİiOoNn>>>>

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mo cretures (Tabi çakışmazsa) Red power 2 IC2 Balkons weapon mod , Flans mod(çakışmazsa) , NEİ,Advanced solar panels(Ic2),Reis Minimap,
Dust mod,Portal gun,Gravity gun,soul shards,Thermal expension,XYcraft,Railcraft,Train Craft,Thaumcraft,İron chest,Backpack ,Computercraft,Steves Carts,Asgard shield,Factorization,Buildcraft,Timber,Forestry,Advenced Machines

Bunlar olursa tam olur :D Tabi başka mod istiyosan Başka

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mo cretures (Tabi çakışmazsa) Red power 2 IC2 Balkons weapon mod , Flans mod(çakışmazsa) , NEİ,Advanced solar panels(Ic2),Reis Minimap,
Dust mod,Portal gun,Gravity gun,soul shards,Thermal expension,XYcraft,Railcraft,Train Craft,Thaumcraft,İron chest,Backpack ,Computercraft,Steves Carts,Asgard shield,Factorization,Buildcraft,Timber,Forestry,Advenced Machines

bunların hepsi benim mod packımda mevcuttur

qwertyx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

bende bu modları istiyordum :)

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum ben bu üstte yazdığım modların hepsini mod pack olarak istiyorum ama sadece bana özel :D

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mo Cretures Reis Minimap Backpack BuildCraft TaleOfKingdom BuildCraft aklıma gelenler
mod listemden bakıp bir şeyler söyleye bilirim :) tabi sonra :p

albatros15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
single player commands kısaca spc yüklite bilirsim