Mod Fikri[Yardım]

İstediğiniz mod hangi şekilde olsun ?

• Anime-Manga tarzı

Kullanılan: 6 21.4%
  • Büyü

Kullanılan: 9 32.1%
  • Technic

Kullanılan: 13 46.4%

• Kullanılan toplam oy
    28

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dota ya da LoL benzeri bir şey olabilir. :/
Sadece bir fikir.
Fikir iyi güzel ama yaklaşık 1 hafta önce fikir almayı bırakıp kodlamaya başladım. -,-[DOUBLEPOST=1411902180,1411823266][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar bu genetik olarak yapcağımız canlıların formu insan tarzı mı olsun yoksa canavarımsımı türünü gene ayarlayabilme imkanı sunacağım ?

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fikir iyi güzel ama yaklaşık 1 hafta önce fikir almayı bırakıp kodlamaya başladım. -,-[DOUBLEPOST=1411902180,1411823266][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar bu genetik olarak yapcağımız canlıların formu insan tarzı mı olsun yoksa canavarımsımı türünü gene ayarlayabilme imkanı sunacağım ?
İKİSİDE !

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tabii ekran şu an mobu değil steveyi gösteriyor daha sonra düzelteceğim.Fakat spoiler verebilirim yarın ya da bu akşama doğru.
Spoiler vermeyi aklından bile geçirme sakın ! Yoksa magical wands deki gibi aylarca bekleriz onları A:SDSA

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spoiler vermeyi aklından bile geçirme sakın ! Yoksa magical wands deki gibi aylarca bekleriz onları A:SDSA
:ASDASDASD
Şaka maka MW'de animeler ve babamla birlikte emlak dükkanında çalıştığım için (bazen) pek umursamadım.Ama iyi ilgi gördüm.Şimdi okullar başladı ve anime listemdeki tüm animeleri bitirdim(2 gün önce tekrar oluşturdum ehehehehe.).MW aksine daha erken gelecek.(Önümüzdeki pazartesi günü)

samil25

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence ışık enerjisi iyi ama ışığı taşımak için kablo yerine aynalar veya başka şeyler olsun ayrıca ThaumCraft'ttaki gibi particle'leri iyi kullanabilirsen mod tutar. Bir de Işınlanma sitemide olsun Nası ? ışık enerjisi ile seni sanal bir dünyaya taşıyan bir makine yap. Makineye Thermal Expansion'daki tessarct gibi "link menüsü" koy. Bununda bir kötü yanı olsun eğer enerji yeterli gelmez ise seni salan dünyada bıraksın.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
D Grayman Akumaları masumiyeti filan süper olur

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Ne asamada mod? Meraktayız. B8r arada elindegmisken endi daha zor yapacak3-5 ejder daha eklicek bi mod da yapabilirmisin mod esyalarıyla ender dragon kemsenin bile zevki kalmiyo 30 saniyede öluyor

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne asamada mod? Meraktayız. B8r arada elindegmisken endi daha zor yapacak3-5 ejder daha eklicek bi mod da yapabilirmisin mod esyalarıyla ender dragon kemsenin bile zevki kalmiyo 30 saniyede öluyor
Bilgisayarım wefad oldu.Modu tam versiyon çıkaracağım ama 29 Ekim'de.Şimdilik bunları söyleyebilirim.Eğer pek bir şey kurtaramazsam biraz geç başlayıp 29 Ekim'de bile çıkarmama ihtimalim var.Onun dışında öyle bir moda girişeceğimi zannetmiyorum.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Bilgisayarım wefad oldu.Modu tam versiyon çıkaracağım ama 29 Ekim'de.Şimdilik bunları söyleyebilirim.Eğer pek bir şey kurtaramazsam biraz geç başlayıp 29 Ekim'de bile çıkarmama ihtimalim var.Onun dışında öyle bir moda girişeceğimi zannetmiyorum.
Harddiskin sag olsun :/ umarım kurtarırsın