- MOD BİLGİ -

MrChinggo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar , konuyu bilmeyen arkadaşlar için açtım , bu konu hakkında sizinde bilginiz varsa yardımcı olabilirsiniz :)

Evet ;

Mod Nedir ?

Mod minecraft'a yeni özellikler ekleyen arşiv dosyalarıdır. Bu Modları Yükleyebilmek için 2 farklı ek dosyadan birine ihtiyaç duyulur ... Bunlar Modloader ve Forge'dir . Modloader genel olarak basit ve kullanışı karışık olmayan modlar ekler (Örn. Toomanyitems) , Forge ise hertürlü yaratık , yeryüzü şekli , ağaç , maden ekleyebilmek için kullanılan destek mod yükleyicisidir .

Örnek Bir Mod :

Too Many Items : Bu mod ile envantere girildiginde sağ tarafta tüm blokların alınabilenecegi bir pencere açar . Yeni sürümlerinde büyü veya iksir yapmak gibi değişik amaçlarıda eklenmiştir .

HERKES BİLDİĞİ BİR MODU AÇIKLAYABİLİR :)

İlginiz ve alâkanız için teşekkür ederim herkese iyi forumlar :cool:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Pek beğenmedim aslında daha kapsamlı ve güzel konular var farklı şeyler yapın artık :3[DOUBLEPOST=1393399800,1393399763][/DOUBLEPOST]Edit : Konu yeri yanlış.

MrChinggo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek beğenmedim aslında daha kapsamlı ve güzel konular var farklı şeyler yapın artık :3[DOUBLEPOST=1393399800,1393399763][/DOUBLEPOST]Edit : Konu yeri yanlış.

Konu yerini nereye açıcağımı bilemedim kusura bakma . Eleştirinde haklısın ama herkes bildiklerini yazsaydı iyi olabilirdi bence :)

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi