mobları savaştırma

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar moblar birbirini nasıl öldürüyo ben bi türlü bulamadım denedim yine olmadı bende zombie horse yapmak istiyom ama oda bi türlü olmuyo zombie şu gıcık atı öldüremiyo diye ben de çok sinirlendim napıcam bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim

GTMert

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende istiyordum da olmuyo denedim olmuyor .d

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer 1.6.2'deki atları Mo' Creatures'teki gibi zombi yapmak istiyorsanız denemeyin boşuna olmaz. 1.6.2'de sadece normal at var diye biliyorum. Ayrıca mobları savaştırmak için bir sistem yok. Kendi kendilerine dalıyorlar bazen.

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer 1.6.2'deki atları Mo' Creatures'teki gibi zombi yapmak istiyorsanız denemeyin boşuna olmaz. 1.6.2'de sadece normal at var diye biliyorum. Ayrıca mobları savaştırmak için bir sistem yok. Kendi kendilerine dalıyorlar bazen.
ben bi mod buldum onla spawn edebiliyosun ama binemiyosun :/

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Söylediğin şey Mo' Creatures dostum.
Hyr benim demek istediğim şey aslında undead yani zombi ata binmek ben spawn sorunun çözdüm şimdi nasıl binicem o var mo creature hiç karıştırma zaten o mod 1.6.2 den sonra eskidi maalesef :(

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hyr benim demek istediğim şey aslında undead yani zombi ata binmek ben spawn sorunun çözdüm şimdi nasıl binicem o var mo creature hiç karıştırma zaten o mod 1.6.2 den sonra eskidi maalesef :(

Eskidi mi ? O efsane modlardan biri. Asla eskimez. Oyuna at geldi ama kelebek, arı, sinek, balık, tilki, ayı, timsah vb... gelmedi.

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eskidi mi ? O efsane modlardan biri. Asla eskimez. Oyuna at geldi ama kelebek, arı, sinek, balık, tilki, ayı, timsah vb... gelmedi.
Aslında sende haklısın ama ben mo creature yi atlar için kullandığım için bana göre eskidi ama diğer hayvanlar için en iyi mod tabikide mo creature :) ve biz böylece asıl konudan uzaklaşmış olduk :D