Mo creatures 1.5.1 çıktı !

Erkolik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eveet arkadaşlar nihayet sabırsızlıkla beklediğimiz mo' creatures modunun 1.5.1 çıktı ama ben bu modu anlatmayacağım sadece indirme linki nasıl kurulduğunu falan söyleyeceğim .
Link : http://********************/mocreatures-1-4-5/ (1.4.5 demesine bakmayın güncel)
kurulum : İlk başta Minecraft forge indirin ama bence buradan indirin : http://********************/minecraft-forge/Eğer forge inmiyorsa ; modlarını sakla , .minecraft'ını sil sonra minecraft a gir (launcher'ına )
force update yap , sonra forgeyi .jar a at olur . Gui api diye bir şey var orda onuda indirin onu .minecraft/caremods klasörüne atın (hiçbir şey değiştirmeden ! ) Custom mob spawners ve mo creatures'ı indirin onu da mods klasörüne ( eğer .minecraft klasöründe yoksa oraya yeni mods diye klasör aç oraya ) koy ama ikisini de koy . Böylelikle mo creatures modu inmiş olur .
Yardım edebildiysem ne mutlu bana :)

MrYildirim

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya ben 29 mod kullaniyorum 1.5.1 olarak ve bunuda atiyorum ama siyah ekran hatasi aliyorum silince düzeliyo mo creatuersi

blusea10

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya aynn bendede siyah ekran gelio forge modloadler de var :((

Ejjj

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
teşekkürler hemen deniyorum
:)

Erkolik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar gui Api /.minecraft/caremods klasörüne atın !

crysisshow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
size bi sorum daha olacak[DOUBLEPOST=1370162258,1370162148][/DOUBLEPOST]minecraft server i çalıştırdım servar dosyası çıkmadı

Erkolik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Videolu yapabilsem videolu yapardım :([DOUBLEPOST=1370163245,1370163047][/DOUBLEPOST]server dosyası pek sorun değil ilk başta minecraft server.jar indir (exe olmasın jar indir ) Sonra Forge'u yükle servera ama mutlaka META-INF KALSIN SİLME . mods klasörüne custom mob spawners+ Mo creatures at , Gui api dosyasını sakın caremods klasörüne koyma
anlatabildiysem e mutlu bana ! :)