MMORPG Oyun Önerisi

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Son günlerde oynadığım oyunlar beni fazlasıyla sıktı.Bu yüzden eski günlerdeki gibi MMORPG oynayayım dedim.Demez olaydım.Piyasa çöp olmuş.
Bir Rappelz vardı onuda satmışlar.Önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.
Denediklerim:
- Rappelz
- Karahan
- Allods
S4 League diye bir oyun duydum.MMORPG değil fakat gzel gibi sizce oynanır mı ?

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:) MmoRpg :) Bırak sen onu gel en iyisi webbrowser

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
olay grafikse mmorpg arama devinart :) Şakadan ziyade gerçekten kayda deger mmorpg yok sabah bir konu açmışlardı cubic bilmem ne belki o zevkli olabilir

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
MMORPG Türkçe, yeni Cabal2. Yabancı, yeni Echo of Soul.

S4 League efsane bir oyundur 6 yıllık bir geçmişim var. İyiye gitmiyor ama bi oynayıp gör derim piyasada onun gibi oyun yok. Zordur ama uyarıyım.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Trove oyna Trove, click to play kafasındaki oyunlardan nefret ediyorsan zaten MMORPG arama hiç 5 yıla yakındır arıyorum bana uyan bulamadım. (TERA falan var oynadım ama sevemedim*)[DOUBLEPOST=1437260139,1437260046][/DOUBLEPOST]
MMORPG Türkçe, yeni Cabal2. Yabancı, yeni Echo of Soul.

S4 League efsane bir oyundur 6 yıllık bir geçmişim var. İyiye gitmiyor ama bi oynayıp gör derim piyasada onun gibi oyun yok. Zordur ama uyarıyım.
Echo of Soul kapalı mıydı neydi hatırlamıyorum :(
Bu arada Icarus diye bir oyun var ama sadece Çin mi Japonya mı ne* :( Sevmiştim* Tek sevdiğim olmuştu :(

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Karahan hayla oynanıyormu, ben en son gök hesabıma girdiğimde fazla insan yoktu.

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
World of Warcraft oyna. F2P oyunlara sakın bulaşma, oyun bedava olur lakin item için tonlarca para vermen gerekir. Kesinlikle WoW oyna daha az para verirsin. Yoksa F2P oyunlarda parası olan ezer geçer.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Karahan dediğinde bir an; "Efendim?", diyesim geldi :D MMORPG oyun olarak şu an popülerleşmeye başlayan Trove'u tavsiye ediyorum. S4League Türkiye'de pek tavsiye etmiyorum, her oyunda hile oluyor pek zevk alamazsın.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Echo of Soul a bakabilirsin mmorpg olarak
Bir de s4 leauge çok eğlenceli oyundur zamanında takedown mu touchdown mu öyle ortadaki topu alıp düşman kalesine götürmeli bi oyun modunda bayağı oynuyordum

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Karahan dediğinde bir an; "Efendim?", diyesim geldi :D MMORPG oyun olarak şu an popülerleşmeye başlayan Trove'u tavsiye ediyorum. S4League Türkiye'de pek tavsiye etmiyorum, her oyunda hile oluyor pek zevk alamazsın.
Küpleri görünce midem bulanıyor...