Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

NickPro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnan ki yetkili alınca daha kötü oluyor, yok adam kayırıyor yok ilgilenmiyor yok böyle yok şöyle gibi iftiralar atılıyor böyle en iyisi ben ilgileniyorum herkese eşit davranıyorum cezaları eşit derecede veriyorum sunucuda ben olmadığımdada oyuncular ss alıp bana iletiyor yine cezalarını veriyorum yani böyle iyi.
Haklısın şu kasaba olayı ne olcek

SeTeDus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selamın Aleyküm ben sizin serverinizde oynuyorum beğeniyorumda güzel server ama Roffle diye birinin gamemode1 den item alıp akrabalarıyla paylaştığını duydum, moralim bozuldu yani biz burda boşunamı emek veriyoruz diye. Bunu duyunca serverden soldum serveri bırakıyorum iyi oyunlar. (Kanıtı gösteren oldu).

SeTeDus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
zaten o şahsiyet sunucuyu bıraktı sayemizde :D yeğenlerine bolca p4 encli falan verdi orman açılmadan gamemodeyle kalesini yapmaya başladı sonra kalesine altın bloklar dia bloklar gibi sandıklar ayırdı wb. yeğenleri falan hepsi gitti rahat ol
Ne olur ne olmaz belki şu an yan hesaptadırlar :D

SeTeDus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oynasin bisey demem ama gamemodeden aldığı malzemeleri marketinde ucuza satip yakinda seni geçerim diye artislik yapmasi garipti.
Bize akli sira yalan soyluyordu 2000 stack kuvars satilir.diyd.diyordu.nerden buldun o kadar kuvars demistik dun gece.komple netherde gecirdim demisti ki o gece sunucuya girmemisti :(
Pislik :D Gitse bile o kadar toplaması imkansız 3 kişi olsalar bile

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güncel ++[DOUBLEPOST=1435744866,1435696385][/DOUBLEPOST]Güncel ++

AdanalımıKiBu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu sv güzelde bişi yapmadım halde ban atmaları çok saçma ve neden ban yedimizide söylemiorlar adamlar bişi gördü zaman direk ban böle sv mi olur aga emek hırsızı denen server valla

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu sv güzelde bişi yapmadım halde ban atmaları çok saçma ve neden ban yedimizide söylemiorlar adamlar bişi gördü zaman direk ban böle sv mi olur aga emek hırsızı denen server valla
Merhaba, sunucuda hiçkimse sebepsiz yere ceza almaz. Oyundaki isminizi yazarsanız daha ayrıntılı bilgi verebilirim.

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güncel ++[DOUBLEPOST=1435867999,1435828242][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1436029348][/DOUBLEPOST]Güncel ++

Son düzenleme:

AdanalımıKiBu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adım Huzi Ne oldunu bilmiorm ama 10 15 gün girmedm serverden ban yediniz dedi böel bişi olurmu yawww

Son düzenleme:

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adım Huzi Ne oldunu bilmiorm ama 10 15 gün girmedm serverden ban yediniz dedi böel bişi olurmu yawww
Merhaba, isteğiniz üzerine Huzi isimli hesabın detaylarına baktık en son 28 gün önce oyuna girmiş ve ban yeme sebebi küfür, reklam, hile veya spam'dır.[DOUBLEPOST=1436509037,1436448796][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1436544145][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1436622291][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1436669937][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1436712764][/DOUBLEPOST]Güncel ++

Son düzenleme:

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Konunuzun kaldırılmaması için forum kurallarına uyunuz. Konu güncelleme 12 saatte bir yapılabilmektedir. Fazlasının tekrar yapımında konunuz kaldırılacaktır. İyi forumlar.