Minesonic >> Türkiye'nin En İddialı Skyblock Sunucusu 1.7.X - 1.8.X

Minesonic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sunucu Özellikleri

4GB Ram
İntel(R) Xeon(R) 3.4 2 Adet İşlemci
Türkiye Lokasyonu

1000 Kişilik Kapasitesi

IP : Oyna.Minesonic.COM
Web Sitesi: WWW.Minesonic.COM
Forum: Forum.Minesonic.COM
TS3 Serveri: TS3.Minesonic.COM

Oyuncu Fikirleri ?

Sizden gelen fikirler bizim için değerlidir.

Ve Her Gelen Fikri Değerlendirmeye Çalışırız.

Lag sorununu nasıl çözdünüz ?

Sunucumuza daha çok para vererek daha çok RAM aldık ve sunucumuzda lag diye bir şey kalmadı.

Herhangi bir bugunuz mevcut mu ?

Sunucumuzda En Ufak Bir Bug Yoktur Tüm Buglar Teker Teker Kapatılmıştır.

VIP'lere ayrıcalıkları diğer sunucular gibi abartıyor musunuz ?

Hayır kesinlikle VIP'ler tam tadındadır. Diğer oyuncuları ezemez ama ezilmez de.

Sunucuda Ne Gibi Aktiviteler Var ?

Sunucumuzda Mini Oyun Eventleri Mevcuttur. Ve Bunların Hepsi Ödüllüdür.

Düzenli Event Yapıyormusunuz ?

Sunucumuzda Otomatik Event Yapılmaktadır. Tek Bir Komutla Event Yapıyoruz.

Sunucumuzdan Görseller

Ve Daha Fazlası İçin
IP : Oyna.Minesonic.COM

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Kapasite hilesi sanırım :/

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle spawnerleri süreli yapmanızı etik bulmadım, çünkü ben olsam spawnerimi 29 gün kullanıp
hesaptan hesaba aktarır bir şekilde sizden gizlerdim, eğer vermezse oyuncuyu
banlamanızda saçma olacağından süresiz yapmanızı öneriyorum.
Warp menüsünde afk diye bir yer var, sadece ada gibi bir şey vardı anlayamadım.
Warp vipbilgi ile /vipbilgi arasında bazı farklar var, örneğin orada vipe verilecek miktar
175,000 yazarken menüde 200,000 yazıyor.
Vip özellikleri bence yeterli değil, kimse repair, feed, set ve bir miktar para için 30 tl yi gözden çıkarmaz bence.
Vipler arasında pek bi fark yok oda ayrı bir konu :)

Gelişmeniz dileği ile başarılar.

Son düzenleme:

Minesonic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun Hangi Özelliği İle En İddialı Olduğu Düşüncesine Vardınız?
Sadece ilgi çekmek için bir başlık. Tabii ki yine de lafımızın arkasındayız. Şu an betadayız ve gelişeceğiz. Tecrübelerimize güveniyoruz .. :)

1000 Kişilik ve 4gb ram Wut ?!?!
Kapasite hilesi sanırım :/
Sunucu VDS olduğu için slot sınırlaması yok. 1000 slot sadece temsili. Böyle küçük şeylere takılmanıza gerek yok :) Zaten gerekli olduğunda gerekli donanımsal yükseltmeler yapılacaktır. Bunların yanında eklentilerimiz ve veri tabanlarımız özenle düzenlenmektedir. Bu sebeple herhangi bir performans problemi olacağını sanmıyorum. Ek olarak da üst seviye joinbot & DDOS koruması yapılmış durumda. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık, yaşayacağımızı da düşünmüyorum :)

Öncelikle spawnerleri süreli yapmanızı etik bulmadım, çünkü ben olsam spawnerimi 29 gün kullanıp
hesaptan hesaba aktarır bir şekilde sizden gizlerdim, eğer vermezse oyuncuyu
banlamanızda saçma olacağından süresiz yapmanızı öneriyorum.
Warp menüsünde afk diye bir yer var, sadece ada gibi bir şey vardı anlayamadım.
Warp vipbilgi ile /vipbilgi arasında bazı farklar var, örneğin orada vipe verilecek miktar
175,000 yazarken menüde 200,000 yazıyor.
Vip özellikleri bence yeterli değil, kimse repair, feed, set ve bir miktar para için 30 tl yi gözden çıkarmaz bence.
Vipler arasında pek bi fark yok oda ayrı bir konu :)

Gelişmeniz dileği ile başarılar.
Spawner ile ilgili cevap vereyim ilk önce. Sunucumuzdaki eklentilerin çoğunu biz kodluyoruz ve var olanların da yenisini yazmaya çalışıyoruz. Bununla iligili de bir eklenti yapacağım zaten. Hiç öyle bir sıkıntı olmayacak. /vipbilgi diğer bir yektkili tarafından yanlış editlenmiş, onu dikkate almayın; ben de şimdi fark ettim düzeltiyorum. Vip özelliklerini de biraz arttırabiliriz. Fakat sunucunun zor olması kimsenin hoşuna gitmedi. Herkes koalya alışmış. Tabi biz de oyunculara ayak uydurmak zorundayız. Yarın sunucunun ekonomisini yeniden ayarlayabiliriz. Daha kolaylaştırabiliriz. Bu yüzden vip özellikelri spawnerleri vs. tamamen değiştirebililiriz...

Arakdaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, sizin geri bildirimlerinizi le biz kendimizi geliştiriyoruz. Olumlu, olumsuz tüm yorumlara açığız

Ek Bilgi: Sunucu alımları için tahminen yarın bir konu açılabilir.

Arkadaşlar sunucu büyük bakımdan çıkmıştır. Adalar ve oyuncu paraları sıfırlandı. Market fiyatları ve vip özellikleri değiştirildi. VIP'lere özel efekt sistemi var artık. Hepinizi bekliyorum :)

@SecretForest senin de görüşlerine ayrıca değer veriyorum, dün yazdıların hakkında çalıştım; müsait vaktinde gelip tekrar sunucuyu incelersen sevninirim :)

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Markette Magma Kremi, Ruh kumu ve yünlerin alış ve satış fiyatları abartılı olmuş sanki, onun haricinde güzel görünüyor.

Bunuda türkçeleştirseniz iyi olabilir.
Ayrıca birde warp vipbilgi bakımda, orada /vipbilgi yazın diyor fakat onunda yetkisi oyunculara verilmemiş.​

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
92142157134134217cü iddialı olan server ._.

MertDmrtrk1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki de iddiasını tutturan serverler içinde de sayacaksınız bizi :) Sunucuyu görmeden böyle bir yorum yapmanız bence yanlış bir şey bence bunu da söyleyeyim ... :)
herkes öyle diyor "En İddalı Server" 2 gün sonra kapanıyor :D iddalı yazan swlere girmiyorum bu nedenle

Minesonic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkes öyle diyor "En İddalı Server" 2 gün sonra kapanıyor :D iddalı yazan swlere girmiyorum bu nedenle
Herkes diyebilir ama aralarından hiç biri mi dediğini gerçekleştiremez ? İşte bunu anlamak için 5 dakika buyur sunucuya. Üst seviye saldırı koruması var. DDOS ve Bot işlemiyor (Kasıtlı olarka /pl komutu resbest bırakıldı, gelip /pl bugu var deme). Buildimizin gayet iyi olduğunu düşünüyorum. 800 mbps internet hızımız ve sınırsız trafiğimiz var. Hiç lag yaşanmadı. Ve sunucu bakımda 15.00 da çıktı, eski oyunculardan kimse gelmedi sırf yeni gelenlerden 20 sabit online tutturduk 4 saat içerisinde. Yarın Vip satışı da yağacağız Allah'ın izniyle. Bence bir eksik yok, varsa söyle de düzeltelim :)

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu veritabanlarınızdan bize biraz bahsedermisiniz ayrıca ilk önce bi 1.7.x - 1.8.x klasiğinden kurtulun ondan sonra iddialı skyblock diye başlık atın lütfen başarılar dilerim.

Shruoid

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server tek kelimeyle "REZALET" serverda sadece 4gb ram var aşırı miktarda laga sebep oluyor ayrıca kurucular saçma sapan şeyler yapıyorlar
bu sabah servera girdim ve baya kastım 600k param vardı sonra beni " para hacki " yapmakla suçlayıp ban attılar. emeğinizin boşa gitmesini istemiyorsanız oynamayın.

AnduK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Markete bakma fırsatı bulamadım ama VİP ler hariç sunucuyu beğendim.