Mineplex'te gördüğüm I'm Allah diyen çocuk :C

Serious

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yurt dışındaki halkın gösterilenlere inanıp idrak edemediğini reddederek oyuna gelmesi. Üstelik bu halleriyle kötülemeye kalkarlar, gülünçtür.

Son düzenleme:

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben peygamberimize ve allaha kufur eden 14 yasindaki bir cocukla kavga etmistim cocugun skype verebilirim ?

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Bunlar egosunu dip tarafından şişirmeye meyilli olan kişiler. Tabi yanlış taraftan şişirince acısı daha kötü çıkıyor.

Bunların Hepsi Fırından Yeni Çıkmış Yanık Pideyle Mis Gibi Kangal Sucuklu Yumurtaya Bandırarak Beynini Yiyen İnsanlardır

Yurt dışındaki halkın gösterilenlere inanıp idrak edemediğini reddederek oyuna gelmesi. Üstelik bu halleriyle kötülemeye kalkarlar, gülünçtür.
Müslümanım diye takılırsınız eyvallah inanırsınız ama "uygulamazsınız nefsinize hiçbir türlü hakim olamazsınız" bu gülünçtür.
Deist biri olarak söylüyorum, herkeze ve herkezin inanışına sonsuz saygım vardır lakin genel olarak müslüman insanlarda bunu göremiyorum. Bu ne ego tatminidir nede beyin yemek(??)tir.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Müslümanım diye takılırsınız eyvallah inanırsınız ama "uygulamazsınız nefsinize hiçbir türlü hakim olamazsınız" bu gülünçtür.
Deist biri olarak söylüyorum, herkeze ve herkezin inanışına sonsuz saygım vardır lakin genel olarak müslüman insanlarda bunu göremiyorum. Bu ne ego tatminidir nede beyin yemek(??)tir.

Burada o kişinin yaptığı hakkında elde ettiğim bulgularla çıkarım yapmam o kişinin görüşüne saygısızlık mı oluyor? Kaldı ki o kişinin yaptığı şey benim inandığım değerlere hakaret içerirken. Eğer seni tatmin etmediyse kritiğini yapalım da ego tatmini değil ise ne olduğunu bulalım. Buyur, eğer iyi bir şekilde psikanalizini yapacaksan (veya yapabilecek biri varsa) dinliyorum.

Bilgisayarının başında oyunu açmış bir çocuk var elimizde. Bu çocuk "SusamisGoktug" adlı oyuncunun yazdığını gördükten sonra öyle bir ifade kullanmış. Peki biraz düşünelim bakalım, hangi psikolojik/mental şartlar altında bir insan öyle bir ifadeyi kullanır?

+O düşünceye karşı nefret duymaktadır/onu küçümsemektedir.
+İfadeyi kullanan kişiye karşı nefret duymaktadır/onu küçümsemektedir. (Kaldı ki ben "SusamisGoktug" adlı oyuncunun o tartışılan ifadeyi söyleyen kişiyle bir ilişkisi olduğunu sanmıyorum, yani bu ihtimal düştü.)
+Dikkat çekmeye çalışmıştır.

Göze en çok çarpan 3 ihtimal bunlardı. (ki biri düştü) Kalan 2 ihtimalin ortak yönlerine bakalım.

I'm Allah diyerek (Allah'ın bir kısım insanlar tarafından güçlü görülen, tapınılan varlık olduğunun bilincinde çünkü yapılan bir eylemi de ona atfetmiş. Yani bir şeyler yapabilen bir varlık olduğunu biliyor.) egosunu konuşturmuştur. (Ego sadece kibir demek değildir, alter ego gibi çeşitleri de vardır. Psikolojiden biraz daha anlayabilen kişiler olsa daha az açıklama yaparak durumu açıklayabilirdim ama karşımdakilerin psikolojik kavram seviyesini bilmediğimden en düşük seviyede konuşmam gerek.)

Benim görüşlerim bunlar, devam ettirmek isterdim ama dizi takip ediyorum şu anda. Eğer tartışmak istediğin bir kısım varsa ben buralardayım.

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yabancı ülkelerde Türk denince akla gelen ;

Peygamberinize küfür eden birinle kavga ettiniz ! Tebrikler artık siz iyi bir müslümansınız. Cennete gidip 50 huri alabilirsiniz.
Hayir soyle oldu cocukla ben kavga ettim sonra onlari soyledim ondan sonra bisey demedim.