Minecraftturk'ten ayrılıp başka foruma gidenler pişman olacak mı?

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecrafttürk sıradan bir gün..

emin5444

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Üyelerin hangi forumda aktiflik sağlayacağını belirleyen şey alan adı/ site tasarımı vs. değildir. Eğer bir üye oranın ortamını severse orada aktif olarak kalır. Abartmayı saçma buluyorum. Artık bu forum sıkıcı ve yeniliklere kapalı yöneticiler tarafından yönetiliyor. Burda durmanın manası yok gibi bi şey. Burası bizim vatanımız veya baba ocağımız değil. Ne zaman bu forum kaliteli bi kitle oluşturur, yeniliklere açılır; o zaman üyeler geri dönmeye başlar.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Üyelerin hangi forumda aktiflik sağlayacağını belirleyen şey alan adı/ site tasarımı vs. değildir. Eğer bir üye oranın ortamını severse orada aktif olarak kalır. Abartmayı saçma buluyorum. Artık bu forum sıkıcı ve yeniliklere kapalı yöneticiler tarafından yönetiliyor. Burda durmanın manası yok gibi bi şey. Burası bizim vatanımız veya baba ocağımız değil. Ne zaman bu forum kaliteli bi kitle oluşturur, yeniliklere açılır; o zaman üyeler geri dönmeye başlar.
O Kitle Oluşana Kadar İşimizde Gücümüzde Oluruz Biz :p

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
tabii ki olacak kimse bura kadar arkadaşlık ve sıcaklık veremez.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gideceğin forum bunlardan biri çözümpark donanımhaber Minecraft Türkiye technopat veya kız düşürmek için olan forumlara :D

emin5444

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tabii ki olacak kimse bura kadar arkadaşlık ve sıcaklık veremez.
Bir önceki mesajımdada dediğim gibi; bu site bizim vatanımız veya baba ocağımız değil. Burası bir sunucu makinesine bağlı bir site. Buranın verebildiği tek sıcaklık makinenin sıcaklığıdır .d Forumu samimi kılan şeyler üyelerdir. ki üyelerin çoğu şu anda başka forumda :p

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bir önceki mesajımdada dediğim gibi; bu site bizim vatanımız veya baba ocağımız değil. Burası bir sunucu makinesine bağlı bir site. Buranın verebildiği tek sıcaklık makinenin sıcaklığıdır .d Forumu samimi kılan şeyler üyelerdir. ki üyelerin çoğu şu anda başka forumda :p
Bende Hesabımı Silin Dedim Bekliyorum Bakalım Ne Olacak ...

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
burada her türlü kötülemeyi hakareti yapıp diğer forumda "cici" takılanları anlamıyorum