Minecraftturk Sunucusu Açılıyor!

• Konuyu başlatan BOZGUN
  • Başlangıç tarihi

MinecraftTürk Sunucusuna Katılmayı Düşünür müsünüz ?

• Evet

Kullanılan: 422 84.7%
  • Hayır

Kullanılan: 60 12.0%
  • Kararsızım

Kullanılan: 16 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    498

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bi git verecez 5 lirayı oh ne güzel servera 40 kişi girse 40 x 5 = 200 TL 120 TL si servera gitse 80 TL sana kalıyor la bu serveri ben kıyamete kadar açık tutarım bende sermaye olsa senin ceplerde dolacak gene iyisin haaaa yakhıyosunnn hanyyyyyyy !!! <<< ;Ğ
120 Tl ye sen ancak 144 kişilik 1 aylık bir server alabilirsin . Ve bu serveri açacak olan kişi iserse 150 lira kar yapar server kendi kendine oluşmuyor hannnyyyy(!).

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence gayet iyi düşünülmüş hem aylık 5 lira da cüzzi bir fiyat ve sonuç olarak iti kopuğu abii girmez , avrupa sunucular kalitesinde bir oyuncu kitlesi giriş yapar sadece. Saçma sapan insanlar ile aynı ortamda bulunmaktansa düzgün bir ortamda düzgün oyuncular ile oynamak isteyen kişiler sunucuya rağbet göstericektir.

Haklısın ama her parası olan insanda "seviyeli" olamıyor dostum. Olay parayla alakalı değil. Tabii bi yönden çoluk-çoçuğun girmesinin önüne geçilebilir ama olay sadece çoçuklarda ya da "yaşta" bitmiyor. Bazı çocuklar 18 yaş üstü oyunculardan çok daha seviyeli.

snakepit00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Haklısın ama her parası olan insanda "seviyeli" olamıyor dostum. Olay parayla alakalı değil. Tabii bi yönden çoluk-çoçuğun girmesinin önüne geçilebilir ama olay sadece çoçuklarda ya da "yaşta" bitmiyor. Bazı çocuklar 18 yaş üstü oyunculardan çok daha seviyeli.
Benim gördüğüm parmakla sayılıcak kadarlar , onlarada bir güzellik yapılır düşüncesindeyim , örneğin diğer oyunculardan. Misal kendini sevdirmiş gerek oyun içinde gerek kişiliği ile efendi bir kardeşimize 5tl cıkaramazmıyız , ayda bir paket sigara az içer onun adına veririm. Ama dediğin gibi parası olup seviyeli olamayanlar var olsa da sunucu yönetimide afedersin okadar eşşek olucak değildir herhalde :D , bir düzen , bir otorite kurar elbet ki bu şahıslarda sunucuda barınamaz. Sonuçta bu tip insanlar ile uğraşıcaksak ne anlamı var para veripte bir sunucuda oynamamızın , rastgele herhangi bir sunucuda takılırım aynı hesap.

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Benim gördüğüm parmakla sayılıcak kadarlar , onlarada bir güzellik yapılır düşüncesindeyim , örneğin diğer oyunculardan. Misal kendini sevdirmiş gerek oyun içinde gerek kişiliği ile efendi bir kardeşimize 5tl cıkaramazmıyız , ayda bir paket sigara az içer onun adına veririm. Ama dediğin gibi parası olup seviyeli olamayanlar var olsa da sunucu yönetimide afedersin okadar eşşek olucak değildir herhalde :D , bir düzen , bir otorite kurar elbet ki bu şahıslarda sunucuda barınamaz. Sonuçta bu tip insanlar ile uğraşıcaksak ne anlamı var para veripte bir sunucuda oynamamızın , rastgele herhangi bir sunucuda takılırım aynı hesap.

Aynen. Hele birde "beni öldürdü "item'ları mı" çaldı diyenler olursa sunucuda. Ben o sunucuya girmem :D Temiz düzgün bir oyun ortamı olsun. Sigaraya vereceğinize oyuna verin :D hemde kendinizi zehirlememiş olursunuz:cool:

timiduS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeşim paralı olmak zorunda zaten bedava olsa oyunu bilen bilmeyen coluk cocuk girer paralı yapmıslar demekki seviyeli olmasını istiyolar

Cankut

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
her mobil odeme olursa 15 lira verıp 2 arkadsıda yanımda alabilirim :)
Ve oyunda vip fln satılırsa sonuna kadar alabılırım ve donate cıkarsa donate yaparım duzenlı olarak

BLackDiamonD

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayırlısıyla açılır inşallah bikere adamlar haklı sizde herşeyi beleşten istiyonuz he bide onları düşünün

emir35

Marangoz
En iyi cevaplar
0
insallah acilir ama para veermek istemeyenlerde haklı serveri kuranlarda hakli.

001bjk001

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence 5 TL Çok Buyuk Bir Fiyat Deil Fakat Parayi Nereye Gonderecegiz ?

Dae Jo Yeong

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Para olayı kötü olmuş. Kalite konusunda sorun olmaz ama çook oyuncu kaybedersiniz para olayı oldukça :)

argedont

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yha arkadaşlar bi sorum olacak şimdi opda olmayan bütün eşyalar bir şeyde varya onun ismi ne

Hakairyu01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MineCraftTurk serverımız yakında sizlerle birlikte olacak. Ancak öncelikli olarak sizinde düşüncelerinizi almak istedik.
Servera herkes giriş yapamayacak ve kapasitemiz yaklaşık olarak 200-300 kişilik olacak ve en önemlisi serverın kapanma riski olmayacak. Daimi olacak serverımızda MineCraft' a doyacaksınız.
Forumda aktif olan kişiler arasında yapacağımız kura ile 50 kişi ilk ay serverda ücretsiz oynayabilecek. Diğer üyelerimiz ise aylık 5 lira gibi cüzi bir ücret ile oyuna dahil olabilecekler.
Konu hakkındaki düşüncelerinizi belirtip ankete de katılım sağlarsanız memnun oluruz.

MineCraftTurk Yönetimi
acaba eyer olursa beni admin yapabilir misiniz:)