Minecraftta-Otomatik Farm Yapımı-Güzel Bir Tuzak

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
CixGaminqTR Benim Youtube Kanalım,Yani Hiçbir Yerden Aıntı Değildir..
İşte

Çok Güzel Bir Tuzak

Otomatik-Farm

Beğendiyseniz Yeni Konunun Gelmesi İçin Beğenin ....

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapin Linkini Atabilirdiniz Ama Video Çekmende İyi Olmuş Teşekürler. :)

R

Reloven

Ziyaretçi
Sizin Gibi abiler Hep Hata Bulmak Zorundamı :) Sadece Post Kasıyorsunuz Baska Birsey Degil

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin Gibi abiler Hep Hata Bulmak Zorundamı :) Sadece Post Kasıyorsunuz Baska Birsey Degil
Hayır post kasmıyorum yorum yapıyorum , burada yanlış bir durum yok 2.si 16ma girdim nerem abi? Aramızda 2 yaş fark var dikkat çekerim.
Ki ben adama laf etmedim bunu farketmeni istiyorum, adamlar şagda solda birbirine küfür ediyor laf atıyor sizin gibiler laf etmiyorda , ben küçük bir bildirimde bulunuyorum , direk laf atıyorsunuz , işiniz güçünüz muhalefet olmak başka bişi değil.
Burada post kasan siz oluyorsunuz asıl , ben konu ile ilgili bildirim yaparken, siz sırf post kasmak için konu ile alakası olmayan yorum atıyorsunuz . Neyse arkadaşın konusunu kirletmeyelim.
İyi günler
İyi forumlar

R

Reloven

Ziyaretçi
Harflerin Yeri Karışmıs Diye "Arkadasın Türkçe Pek İyi Degil Galiba :)" Yazmıssın Bu Post Kasmak Olmuyormu ????

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harflerin Yeri Karışmıs Diye "Arkadasın Türkçe Pek İyi Degil Galiba :)" Yazmıssın Bu Post Kasmak Olmuyormu ????
Gereksiz yere konuyu uzatıyorsun , Arkadaşın konusunu kirletiyorsun, uzatma diye söylüyorum 1.si harflerin değil kelimelerin , 2.si isteyen karışık bir şekilde yorum yapar isteyen normal şekilde , bunun post kasmakla alakası yok , safi post kasmak için konuyu uzatıyorsun

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Relax Gençler :D
Evet Videoda Biraz Konuşamadım Ama Sen Hiç Konuşarak Video Çektin Mi Ve Bi Şey Yaparken Onu Anlattın mı ?
Zor Yani Biraz . Anlamaya Çalış
Bu Arada Video Linkleri Değişecek...

:ter: :ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter:

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Relax Gençler :D
Evet Videoda Biraz Konuşamadım Ama Sen Hiç Konuşarak Video Çektin Mi Ve Bi Şey Yaparken Onu Anlattın mı ?
Zor Yani Biraz . Anlamaya Çalış
Bu Arada Video Linkleri Değişecek...

:ter: :ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter::ter:
Ne demek amaçım , size ders vermek , karışmak değildi, yanlış anlaşılma olmasın sevgili forumsever arkadaşım

Mkarslan_happyspor

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle boşu boşuna kavga etmenin gereksiz olduğunu belirtmek isterim ve burada sözüm ikinize değil genelleme yapıyorum yanlış anlaşılma olmasın… Videolarına gelince, bakalım izleyeceğim malum video çekmek te pek kolay da bir iş değil... İzleyip bu konu altına 1 - 2 yorum daha eklerim...

İyi Forumlar…

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle boşu boşuna kavga etmenin gereksiz olduğunu belirtmek isterim ve burada sözüm ikinize değil genelleme yapıyorum yanlış anlaşılma olmasın… Videolarına gelince, bakalım izleyeceğim malum video çekmek te pek kolay da bir iş değil... İzleyip bu konu altına 1 - 2 yorum daha eklerim...

İyi Forumlar…
Haklısınız modum, size katılıyorum hatam varsa özürümü diliyorum, iyi günler diliyorum^^