Minecraftta neden kız yok :(

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abaza mısınız siz ? Sizin içiniz fesat .

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende kızım ama serverlarda adını ver filan dedikleri için sorun yaşıyorum :(

oğuzhan12345

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben o yüzden GirlCraft a başlicam
kız olduğun içinmi bizim bu öküz arkadaşlarımızın küfür ettiği içinmi :) minecraftforumda biraz zor bulursun küfür etmiyen çünkü adamı hamachiye ekledim konuşak diye sakin nazik gibiydi sonra ana bacı dayı sülela bütün herşeye küfür etmeye başladı allahım ya :D

MelekDuygu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben kizim ama bizim sınıftaki kızlar movie star planet oynuyo ben o oyundan nefret ediyorum ve Minecraft oynayanlar özür dilerim diyorlar onun için tavsiye verin ya noluuuur

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben kizim ama bizim sınıftaki kızlar movie star planet oynuyo ben o oyundan nefret ediyorum ve Minecraft oynayanlar özür dilerim diyorlar onun için tavsiye verin ya noluuuur

Bence sende aşağıda kalma. Onlar seninle dalga geçiyorlarsa sende onlarla dalga geç :) . Bir insanın zevki olması aşağılanacak bir durum değil. Bazı arkadaşlarım da bana aynı şeyi yapıyorlar ama umrumda değil çünkü ben Minecraft'ı seviyorum. :)

TURKOMANIA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yoo sen rast gelmemişsin ben kızlarla oynuyorum ama server yok bu aralar :D

Neliel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hepsinden öte erkek olup elalemden item dızmak için kız taklidi yapanlar yok mu? Kızım demeye utanıyorum vallahi...

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsinden öte erkek olup elalemden item dızmak için kız taklidi yapanlar yok mu? Kızım demeye utanıyorum vallahi...

Aynen ha nomercy de vardı bitane öle bizim arkadaşlar bulduk ölesini :D Erkeğim ama kız olabilirim demişti :D asdasdasd :D

Neliel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bitanesi kızım kızım dedi kamera açsana dedim.. Demez olaydım -_- Muhteşem üçlü: esmer-tel bıyıklı-martı kaşlı...

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
ben hgde kız skini alıyorum bir kızla team oluyorum sonra öldürüyorum.