Minecraft'ta kötü anlarınız

Kaanayden

Marangoz
En iyi cevaplar
0
survival oynarken diamond eşyalarımın kaybolup sinir olmam ve yeni survival açmak ve orta büyüklükte bir ada da doğmak sonra yeni bir survival açınca ıssız ada da doğmak içinde hiç bi ağaç bile yoktu ve 3. açtığımda huzura kavuuşmam :D

Heatcliff

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tekkitte tüm makineleri tamamladım crash hatası geldi düzelttim save dosyası yok :(

Player

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lagtan dolayı birisi tarafından ölmem :gerçektensinirli:

efeomersahin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam andvature mapı paylaşacakken bilgisayaımın tamir olup diğer bilgisiyara geçişim :sırıtmak:

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onlarca Kızıltaş Görüp Onları Lavın hemen dibinde olduğu için alamam :D

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Creeper grubu+zombi bana geliyodu.Creeper patladı diğer creeperler öldü.Yarım kalbim kaldı.Zombileri de öldürdü sanıyordum.Sevinirken zombi bana tek vuruşta öldürdü[DOUBLEPOST=1371383420,1371382722][/DOUBLEPOST]bir de ilk başlarda 2 aylık haritamı silmem
sonra 9 aylık haritamı sildim ama allahtan 1 ay önce yedeklemiştim
zümrüt bulmuştum onu kazdıktan sonra lava düştüm:sırıtmak:
Ama bir dakika...En kötüsü bu
Kazarken mağara örümceği spawnerine denk geldim orada ağ da vardı kaçamıyordum bu sırada örümcekler beni çiğ çiğ yediler[DOUBLEPOST=1371384099][/DOUBLEPOST]dur bi dakika şunu unuttum
örümcek jokeyin üstündeki iskeletin altın zırh giymesi ve büyülü yay tutması.sonrası.........the end!

!!%CRAFTİNG%!!007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anılarımı anlatsam ağlarsınız :(
1.Mağaradan çıkırorum envarterde 61 diamond var ve evim yok.Yürürken bir kanyona düşmem! :gerçektensinirli:

Altair Creed

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bazı sorunluların ambiyans duyup :herobrine burda! gördüm! skin değil! diyerek oynadığım serverdan ragequit yaptırması
(BEĞEN!)

Evantorz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
demir setle (neden setle madene indiysem) obsidyen kazarken obsidyenin altından lav çıkması 5dia 2stack demirin kül olması :) (multi oynuyodum arkadaşım vurmuştu ondada demr set vardı tplenip onuda asagı attım :D ) vee beklenen son creativeden itemleri almak :D

Herobrain009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skyblock oynarken (nasil bi şans) ağacın biranda büyümesi ve yapraklarinin ben yere itmesi sanirim o olaydan sonra minecraftı birakmiştim :D

TURKOMANIA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tekkit oynarken Jetpack ile zirveye çıktığımda jetpack'in şarjının bitmesi :D

TrollMiav

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tam Hunger Gamesda tam dia set yaptimda arkadaşın beni lava itmesi :S

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir serverde x_ray ile maden ararken pro4 zırh setle madene düşmüştüm ve düştüğüm gibi clearlag itemleri silmişti :sırıtmak: 2 hafta oyunu bıraktım

LaST-LeGioN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bir serverde biri kız gibi giyinmiş. klan kurdum onu aldım klana itemleri çaldı 64 elmas...