Minecraftta İlk Yaptığım 5 Şey :D

qwerty asdf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben ilk minecraft oynadığımda
1:creative de ağaç ev yapmıştım
2:zombilerden korkup lav ve çakmakla yakmaya kalktım
3:yanlışlıkla ağaç evimi yaktım
başka bir şey hatırlamıyorum ama ben survival da madene inmekten korkuyodum şimdide biraz korkuyorum :D aniden bir şey çıkar da ekranı yumruklarım diye :D

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet elimle odun kirma sallamasyondu onuda uranyum baltayla kirdim

Yazdıarının 2,3,4,5. Si yalan. Çok iyi sallayamamışsın. Bikere zaten elmas tahta kazmayla kırılmaz. Ve hal herobrineye inananmi var? Sürüm kac olmus?

Blade III cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

eMiLy742

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Odundan bir ev yapmak
2. Odundan evime peşime creeper'ları takıp gelin parti yapıcaz diyip eve kadar peşime takmak
3. Creeper'lar patlayınca sövmek
4. Multiplayer'da faction bir server'a girip boş boş gezmek
5. Bir klana girdim ve mapte boş boş gezerken kendi klan kalemizi bulup düşman kalesi buldum diyerek kalenin içine sızmak ve itemlerin hepsini alıp lava atmak :D

DeathFlowHD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1. Odundan bir ev yapmak
2. Odundan evime peşime creeper'ları takıp gelin parti yapıcaz diyip eve kadar peşime takmak
3. Creeper'lar patlayınca sövmek
4. Multiplayer'da faction bir server'a girip boş boş gezmek
5. Bir klana girdim ve mapte boş boş gezerken kendi klan kalemizi bulup düşman kalesi buldum diyerek kalenin içine sızmak ve itemlerin hepsini alıp lava atmak :D
eMily bildiğin güzel faction server varsa özelden yazarmısın :)

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine birden çıkınca korkutuyo. Yada senin koymadığın yerlere blok koyunca korkutuyo. HEROBRİNR KRALINI GETİR!

Sen herobrine modu yuklemedin galiba çığlık atıyo yakininda olunca uyursan başka bi dünyaya götürüyo hiç beklemediğin anda çığlık atıyo itemlerini sandikdan caliyo bu korkunç diyil ama sinirlendiricu diyerlerini unuttum herobrine den korkmuyosan modu indir oyna videosunuda Paylaş mesaj yazıp herobrine dan korkmuyom demekle hall olmaz bu iş

NotHing523

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1- farkında olmadan creative ol
2- dolaş
3- bir ada bul
4- adaya tuğladan ev yap (creativede)
5- evin etrafını lavla kapla

K

Klood07

Ziyaretçi
Toprak ev yap
Creeper'i dost zannet
Forge yükliyim derken PC'ye virüs bulaştır. (O zamanlar noob'dum.)
Oyunu bırak.
Oyuna geri dön.

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen herobrine modu yuklemedin galiba çığlık atıyo yakininda olunca uyursan başka bi dünyaya götürüyo hiç beklemediğin anda çığlık atıyo itemlerini sandikdan caliyo bu korkunç diyil ama sinirlendiricu diyerlerini unuttum herobrine den korkmuyosan modu indir oyna videosunuda Paylaş mesaj yazıp herobrine dan korkmuyom demekle hall olmaz bu iş

Korkmuyorum kac kere gece tek oynadim. Ben gece gece outlasti bitirmis insanim :)

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben oynarken gökten beyaz gözlü köylüler yağdırmıştı çok sövmüştüm :D

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha tahta kazmayla diamond kazdım diyon ve diamonddan ev yaptım diyon. Anca creativde diamonddan ev yaparsin.

Senin yaşın kaç ?
Ben şaka yaptığımı yazmıştım ama sen görmüyon önce dikkatlice hepsini oku sonra bende hata ara[DOUBLEPOST=1395680497,1395680276][/DOUBLEPOST]1 ci sayfada yazmıştım