minecraftserver.pro Minecraft Sunucusu | Kapalı Beta İçin Whitelist Alımı Başladı!

SessionID

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Serverımız hazırlık aşamasında şu anda. Plugin ayarlamaları bitti, sırada map hazırlama süreci var. Bu süreçte beta tarzı bir şey olacak. Şu anda serverda hiçbir şey yok map anlamında. Birkaç şey hazırladık. Ama dediğimiz gibi, bu beta süreci. Daha da ilerleyecek server. warplar hazırlanacak vs. Neyse. Direk konuya girelim. Beta için 20 kişinin başvurusu alınacak. Daha sonra da sürekli artacak kişi sayısı. Başvurularınızı buradaki konudan, şu şekilde yapacaksınız:

Nick:
Kapalı betaya katılanlara, server açılınca 15 günlük vip verilecek. Elinizi çabuk tutun :)

Serverda factionwars turnuvaları yapılacak. 5'e 5 şeklinde. Çeyrek final, yarı final ve final şeklinde olacak :) factionwars turnuvasının yapılacağı yer:

Haskuan_S

Marangoz
En iyi cevaplar
0
mod admin buildler dedim varsa skype naci.zeus çok sw de gorev yaptin 7 mod 6 admin 5 rehner 2 s mod
1 wg ci 2krcu oldum

Haskuan_S

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bak al 2 kimizide kötu yaparsak at n
nick:Hakuan_S
YAS:15

Haskuan_S

Marangoz
En iyi cevaplar
0
az ben daha fazla online saat ogleden sonre 3.30 dan sonra 11.30 a kard aonline yim hafatosu daha fazla

SessionID

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şimdilik moderatör alımı falan olmayacak, sadece test amaçlı şeyler deniyoruz.