Minecraft'ın Klasörünü Farklı Bir HDD'ye Aktarma

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sürekli Roaming'de çalışıyor bunu ben D diskime aktarmak ve orda oynamak istiyorum çünkü D diskim C diskinden daha performanslı ve
FPS yükselmesi için bunu yapmayalım nasıl yapabilirim bilen biri yardımcı olabilirmi?<_<

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Crack Launcherlerde Olduğuna Göre Normal Launcherde Kesinlikle Vardır
Edit Profile Kısmından " Game Directory " Kısmını Editleyerek Yapabilirsin
Eğer Öyle Seçeneğin Yoksa
2. Kullandığın HDD Yi 1.Bağlantıya Bağlayarak ( Genelde 1. Hata SSD Bağlarlar Ellerinde Olanları ) Bu Tarzda Ayarlıyabilirsin

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crack Launcherlerde Olduğuna Göre Normal Launcherde Kesinlikle Vardır
Edit Profile Kısmından " Game Directory " Kısmını Editleyerek Yapabilirsin
Eğer Öyle Seçeneğin Yoksa
2. Kullandığın HDD Yi 1.Bağlantıya Bağlayarak ( Genelde 1. Hata SSD Bağlarlar Ellerinde Olanları ) Bu Tarzda Ayarlıyabilirsin
Sadece seçtiğin versiyonun dünya dosyalarının yeri ayarlanıyor ve bilgisayar bilen biri olarak 2.çözümün işe yaramayacağını biliyorum.Format atmak şart galiba 7 senedir formatlanmadı ama ben Windows 10'u bekliyorum :)

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece seçtiğin versiyonun dünya dosyalarının yeri ayarlanıyor ve bilgisayar bilen biri olarak 2.çözümün işe yaramayacağını biliyorum.Format atmak şart galiba 7 senedir formatlanmadı ama ben Windows 10'u bekliyorum :)
Sakın şu an indirme win. 10 u :(. Ne başlat çalışıyor ne ses çalışıyor nede ona benzer ara falan...

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sakın şu an indirme win. 10 u :(. Ne başlat çalışıyor ne ses çalışıyor nede ona benzer ara falan...
Windows 10 çıktığında indireceğim dedik bu arada sen test sürümünü indirmişsin yazık keşke sisteminde kalsaydın 1 yıl bedava faydalandıktan sonra satın alırdın belki indirim bile olurdu büyük ihtimal korsan kullanıyordun

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows 10 çıktığında indireceğim dedik bu arada sen test sürümünü indirmişsin yazık keşke sisteminde kalsaydın 1 yıl bedava faydalandıktan sonra satın alırdın belki indirim bile olurdu büyük ihtimal korsan kullanıyordun
Windows korsan satıyorsa bir şey diyemem (Ki satmıyor.). Zaten Allahtan format atmayı biliyordumda format attım. Ayarlara ulaşamıyordum. O yüzdende Windows Update den geri de alamıyordum. Tek çare o idi...

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Windows korsan satıyorsa bir şey diyemem (Ki satmıyor.). Zaten Allahtan format atmayı biliyordumda format attım. Ayarlara ulaşamıyordum. O yüzdende Windows Update den geri de alamıyordum. Tek çare o idi...
arkadaş win10 daha piyasaya sürülmedi tembuz ayının sonlarında gelecek sen önizleme gibi bir şey yüklemssin[DOUBLEPOST=1433515466,1433515396][/DOUBLEPOST]
Bilip bilmeden konuşmayın gözünüzü seveyim üstteki mesajımı oku...
hangi msj ını okuyum okuduklarımdan senin win10 indirdiğini sandını anlıyorum B)

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş win10 daha piyasaya sürülmedi tembuz ayının sonlarında gelecek sen önizleme gibi bir şey yüklemssin[DOUBLEPOST=1433515466,1433515396][/DOUBLEPOST]
hangi msj ını okuyum okuduklarımdan senin win10 indirdiğini sandını anlıyorum B)
Bende ondan bahsediyorum ön izleme bol bol hataya sahip. Ön izlemeyi önceden almıştım ben zaten. Hata düzelmiştir diye umuyordum ama tam tersi çıktı...

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Ne !?! Gelen güncellemeler ile bu sorunlar çözüldü, ses için sürücü yüklemen gerekiyor ayrıca. Güncellemelerden habersiz Windows 10'a çamur atmanın bir mantığı yok