Minecraftın En İyi Evi :D (Redstone içerir.)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Tebrikler ! Sonoyuncu sunucusundan 2 yıllık mimarlık kazandınız !

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrik ederim hiç değilse bu yaşta başlamışsın (17 yaşındayım pek büyük sayılmam ) :) Ama lütfen yeni ve daha iyi bir mic al kulaklıklı mic al ve bidaha arkadaşlar deme

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Tebrik ederim hiç değilse bu yaşta başlamışsın (17 yaşındayım pek büyük sayılmam ) :) Ama lütfen yeni ve daha iyi bir mic al kulaklıklı mic al ve bidaha arkadaşlar deme
Lütfen kulaklık al mı?
Bu kolay 7.5 tlye Mikrofonlar var. Arkadaşta yaratıcılık yok redstone içerir yazmış bence setblinc (kesin yanlış yazdım. ) izlesin

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen kulaklık al mı?
Bu kolay 7.5 tlye Mikrofonlar var. Arkadaşta yaratıcılık yok redstone içerir yazmış bence setblinc (kesin yanlış yazdım. ) izlesin

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
hayır kulaklık değil kulaklık+mic hani sağ kulakta daha iyi ses kalitesi elde ediliyor o miclerle bence

uyusuak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yahu lütfen en azından ses kalınlaştırıcı kullan ya da başka bir arkadaşın video çeksin. Gerçekten de böyle video çekenlerden bunaldım. Pewdiepie olsanız anlicam "Burak oyunda" yada "Muratabi" olsanız onu da anlicam ama lütfen bari sesinizi detone etmeyin. Yaşınızın küçük olduğunu belli ediyosunuz.

Ayrıca gülmedim değil. :)

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yüz kaslarımda ufacık bir kıpırdama bile olmadı.

Berkay803

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi izlemeyin kendi kötü yorumunuzu kendinize saklayın. Beğenmeyende olabilir beğenende. Yeni mikrafonumu alıyim daha iyi videolar çekicem.
Bence Minecraft'tı Bırakıp PC'yı Satıp Elektrik Kesik Kalsam Baştaki Kadar Korkmazdım . Bu Arada Yaş Çok Küçük .

uyusuak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır 20 dakikadan fazla aldı ama ben zaten aşağıdaki evi çok iyi ev demiyorum sadece öylesine topraktan evin içersinden oraya düşmekti amaç. Bu arada mikrafon bozuk olduğu için bağırmak zorunda kaldım yeni kulaklık alcam mikrofonlu o zaman sesim düzelicek.

Sen yeni bir kulaklık alma, yeni bir kişilik al öyle gel

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi izlemeyin kendi kötü yorumunuzu kendinize saklayın. Beğenmeyende olabilir beğenende. Yeni mikrafonumu alıyim daha iyi videolar çekicem.
Bu ne demek simdi sen bu videoyu buraya koyuyorsan isteyen ustedigi yorumu yapar kotu veya iyi asaglamak istemem ama hypixel bile bir map yaptiginda foruma koyuyor ve iyi veya kotu yorumlara ugruyor

Samsun Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderilmiştir.