Minecraftı satın alan steve - Benim ilk hikayem beğenirsiniz umarım (Komik)

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence @ZorinTR 'nin yaptigi yorumda hicbir sorun yok. Gorus bekliyorsan her turlu elestiriye hazir olman lazim. Ayrica @seferoğlu herkese ters yanit vermen gerekmiyor onlarin gorusleri oyle demekki.

Discovery cihazimdan Tapatalk kullanilarak gonderildi. Yanlisim varsa kusuruma bakmayin.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence güzel olmamış geliştirmelisin.

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok Kısa Sürükleyici Değil Kendini Okutmuyor Sıkıyor Daha Akıcı Olmalı Her Türlü Eleştiriye Açık Olmalısın Konusu Saçma Birde İyi Bir Yazar Olmak İstiyorsan Kitap Oku Ben 13 Yaşındayım Yaşımdan Utanmıyorum Yılda Toplam 90-150 Kitap Okurum Ve Ben Bile Konu Açarken Düşündüm İyi Bir Hikaye Çıkarabilirmiyim Diye
Ama Sen Hiç Aldırmadan Direk Koymuşsun Bol Bol Kitap Oku Ve 2-3 Yıl Sonra Tekrar Dene Benim Kararım Bu Her Türlü Eleştiriye Açık Olmalısın Bazıları Aşırı Tepki Vermiş Olabilir Ama Sende Onlara Kızma Eğer Eleştirilmesini İstemiyorsan Hiç Konu Açma Arkadaşım

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paint terk..

Neden böyle bir çizim yapmaya uğraştın ki?

craftyusuf2159

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benim görüşüm bu bence güzel bir hikaye olmş eline sağlık ancak uzatsan süper olur başarılar ^_^

seferoğlu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok Kısa Sürükleyici Değil Kendini Okutmuyor Sıkıyor Daha Akıcı Olmalı Her Türlü Eleştiriye Açık Olmalısın Konusu Saçma Birde İyi Bir Yazar Olmak İstiyorsan Kitap Oku Ben 13 Yaşındayım Yaşımdan Utanmıyorum Yılda Toplam 90-150 Kitap Okurum Ve Ben Bile Konu Açarken Düşündüm İyi Bir Hikaye Çıkarabilirmiyim Diye
Ama Sen Hiç Aldırmadan Direk Koymuşsun Bol Bol Kitap Oku Ve 2-3 Yıl Sonra Tekrar Dene Benim Kararım Bu Her Türlü Eleştiriye Açık Olmalısın Bazıları Aşırı Tepki Vermiş Olabilir Ama Sende Onlara Kızma Eğer Eleştirilmesini İstemiyorsan Hiç Konu Açma Arkadaşım
1 konuyu yazan rezalet yazmış 2 kötü yazan herkes iyi ki kötü yorum yazmış. Biraz gözlemden sonra hepinizin haklı olduğuna katılıyorum. 4 ben şu ana kadar 300 kitap rahat okumuştur

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeşim sen 300 kıtap okudun ben 1 yılda 100 kıtap okuyorum 300 kitapla bana hava atmaya çalışma

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben sanki buna benzer bir animasyon izlemiştim ama neyse hikayeye gelirsek çok kısa ve konular birbiriyle uyuşmuyor yani creeperın patlayacağını ne ara anladı evi yapmaya ne ara karar verdi hiçbir şey belli değil üzerinde uğraşılmamış bir hikaye ve ayrıca okuyucuyu meraka sokucam diye çok saçma bir yerde bitirmişsin devamını getireceksen eminim ki arkasında herobrine vardı diye devam ettireceksin ve bu sefer enderman'e ne olduğunu anlamayacağız.

LupanSxyen

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan sen önce düzgün bi konu aç
@Zorinkun Senden Çok Üst Rütbe Biri Farkındasın Dimi

Bence @ZorinTR 'nin yaptigi yorumda hicbir sorun yok. Gorus bekliyorsan her turlu elestiriye hazir olman lazim. Ayrica @seferoğlu herkese ters yanit vermen gerekmiyor onlarin gorusleri oyle demekki.

Discovery cihazimdan Tapatalk kullanilarak gonderildi. Yanlisim varsa kusuruma bakmayin.
+1 Bunu Daha Bilmiyolar Foruma Yeni Gelenlerin Hepsi OYle

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu mu komik ? Ahahahahaha :D Rezalet...

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
4 Yaşındaki kuzeni böyle hikayeler anlatıyordum eyvallah bunu da aynen okurum. :lol:

NitcZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir hikaye değil,geliştirmelisin fakat yine de eline sağlık-_-

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sən buna comicmi diyorsən? Mən dəmiyrəm

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi