Yardım Minecraft'ı nasıl satın alabilirim ?

QéréM037

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1) Arkadaşlar ben minecraftı almak istiyorum bu bana kaça maal olur kargo falan.
2) Oyunu Türkiye'den alabilir miyim ?
3) Ben oyunu alınca tekkiti falan ayrıdan bidaha mı almak zorunda kalacağım yoksa hepsi bir arada mı gelecek ?
Cevaplarınızı bekliyorum.

LeoCandan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1)14.90 € diye biliyorum. http://minecraft.net/store sitesinden alabilirsin.
2)Oyun bildiğim kadarıyla heryerde alınıyor.
3)Hepsi bir arada gelmez ama internette tekkitin parasız olduğunu biliyorum.

artizboy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu sana kargoyla gelmez internetten verilir aynı steam gibi eğer kargoluysa 30-35 lira oluyor max..

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-) Oyun 26 $ yani 55 TL filan. Ayrıca oyunu bu siteden indirip, minecraft.net'den premium kodunu alıp premium üyelik açtırıp burdan indirdiğinle oynayabilirsin. Korsan indirsen bile orjinal oynamış oluyorsun yani.
2-) Oyun için PayPal'dan para yatırman lazım galiba tam bilmiyorum ama Türkiye'den alabilirsin kargo olmadığı için.
3-) Tekkit oyun için ayrı bir moddur. Tekkit'i internetten indirebilirsin, zaten Tekkit eğer crackli değilse premium Minecraft üyelik ister. Sende Premium varsa zaten girer orjinal oynarsın. Yanında ayrıyetten bir para ödemen gerekmiyor.

AtaAliTuran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MinerCrafter12 e ye katılıyorum.Oyunu satın almak yerine internetden indire bilirsin ben öyle indirdim.:surprise:

artizboy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya bari çekiliş olsa yapanda yok :) param olsa vpsye 2 ay felan ekleyecem :D

QéréM037

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ama Türkiye'de mesela teknosa mediamarkt gibi yerlerden alabilirmiyim.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ama Türkiye'de mesela teknosa mediamarkt gibi yerlerden alabilirmiyim.
minecraft öyle bir oyun değil. yani marketlerde bulamazsın. steamde bile yok yani. sadece kendi sitesinden alabiliyorsun. eğer orjinal alıp yapımcıya katkıda buluncaksan PREMİUM ACCOUNT al. ikisininde fiyatı aynı. internetten cracklisini indirsen bile premiumun olduğu için orjinal oynamış oluyorsun yani

QéréM037

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minecraft öyle bir oyun değil. yani marketlerde bulamazsın. steamde bile yok yani. sadece kendi sitesinden alabiliyorsun. eğer orjinal alıp yapımcıya katkıda buluncaksan PREMİUM ACCOUNT al. ikisininde fiyatı aynı. internetten cracklisini indirsen bile premiumun olduğu için orjinal oynamış oluyorsun yani
Şimdi ben satın aldım ya skin yüklemek için falan parayla yeniden premuim mu alcam ?

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi ben satın aldım ya skin yüklemek için falan parayla yeniden premuim mu alcam ?
hayır. planetminecraft.com'dan istediğin skine gir. skinin orda change my skin ! yazar. ona tıkla minecraft.net'te girişini yapmanı istiyor. sadece bu kadarını biliyorum ama kusra bakma :D malum korsan oynuyoruz. açgözlülük olmasında eğer kullanmadığı n bir hesap varsa verebilirsin :D neyse iyi akşamlar.

deniz34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım minecraft ın sitesinden oyunu alabilirsin 14 euro ya türkiyenin her yerinde var ya da yetkili yerlerde bulabilirsin paketler ise tek tek gelir.fakat oyuna bağlıysan veya seversen oyunu al derim 14 euro bence hiçbir şey :D :)

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
26 $ oyun fiyatı. bence bayağı para. böyle bir oyuna vermem şahsen değmez. grafikler çok kötü. başlıca nedeni bu. ama seviyoruz oyunu o grafikler olmasa oyunun amacı kalmaz. ve böyle düşük bütçeyle böyle ezik bir oyunu 8 milyon oyuncuya ulaştırmak büyük başarı. sırf bu yüzden yapımcıya destek için veririm parayı. oyun için değil.