MinecraftDunyam Zor Hayatta Kalma-Doğaüstü Sınıflar-Teknoloji

MonsterVaal66

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Adi: Minecraft Dünyam
Slogan: Minecraft Dünyam Bu senin Dünyan!
Sunucu Versiyonu: 1.7.x/1.8.x
Sunucu Ip: minecraftdunyam.nitrado.net
Açiliş Tarihi: 23.11.2015

Merhaba Arkadaşlar Daha önce Hiç Tatmadiğiniz Bomba bir Sunucuya Hazirmisiniz ?
Cevabiniz Evet ise Hadi Size sunucumuzu tanitayim !
İlk Olarak Sunucumuz Başlikta yazdiği gibi Irk Ve Teknoloji Temalidir!
Sunucumuzda; Özel Ödullu etkinlikler, Gece PVP, MiniGamesler, Ateşli Silahlar, JetPack, Haraket Edebilen Gemi , Irklar:Vampir,KurtAdam,Gulyabani,Priest,Cadi Avcisi,Şeytan,Melek Gibi birçok irk ve Özelliği Barindiriyor!
Ve söz Veriyorum Sunucu çok zor olacak Hayatta kalmanin Tadini Çikaracaksiniz! Ve bu kadarda değil ! Sunucumuzda ağaçlar Ve Biyomlar Çok farkli Spawn oluyor!
Yep yeni bir Dunyayi Keşvetmeye ne dersin ? Şimdiden Heycaninizi Ve Merakinizi Göruyorum !
sunucumuzda Rehberlere Soru sormaya son ! /yardim Komutu ile Öğretici kitaplari Alabilir Ve O kitablari okuyarak Sunucumuzda Nasil oyniyacağinizi Örenebilirsiniz!
Ve Bu kadarla Kalmiyoruz! Sunucumuzdaki Dişaridan WG/Koruma alma sistemi Çok farkli ! Nedenmi Çunki Bir alani Korumaya almak için Sunger Koymaniz Yeterli! Sungeri Koyduğunuz alanin 10x10x10 Koruyor ! Ohh Anlat Anlat bitiremedim Amaa Bir Özelliğimiz daha var! Market Alişilmişin dişinda bir şekilde işliyor!
Yani sunucuda /money gibi komutlar yok ! markette para birimi olarak Altin Parçasi Kullaniliyor Bu altin Parçasi ile Marketten aliş veriş yapiyorsunuz !
Altin Parçasini birtek kasiyerden elde edebilirsiniz ! Madenden Elde Ettiğiniz Altin parçalari Markette Bi işe yaramiyor

Yoruldum Bea Neyse Son özelliğide Anlatam Bari Sunucuda Boss Ve görev Var Ve ikiside Çok zor !
Sunucu Daki Özellikleri Nasil Kullanacağinizi Örenmek için /yardim Yazin Ve envantere Gelen kitaplari Okuyun!
Sunucudaki Ateşli silahlari Görmek için /silah yazin!
Evet Sunucumuz Böyle (Sanki Çok az Özellik Var Dimi ?)

Arkadaşlar VIP Satişlarimiz Başladi Açilişa Özel %50 Indirim Yani 20 Tl /1 Ay
Özellikler:
-VIP 15TL dir Kredi Karti Ve mobil odeme Kabul Edilir.
-VIP Almak icin Skype: furkan-guzel
- Sunucu Dolu olsa bile girme!
- VIP Market Erisimi: Sadece VIP lerin Girebileceği %50 Indirimli Market Ve Sadece VIP lerin kullana bileceği Eşyalar Bu markette Mesela 30 Lvl Veren Tecrube İksiri gibi!
- VIP Roket Kullanma: Sağ tiklayinca Ileri Doğru Yukseğe Firlatir. Vip Olduğunuzda 1 adet verilir Eyer Kaybederseniz VIP marketten Bulabilirsiniz!
- VIP XP Kullanma: 30 Lvl xp verir! Vip Olduğunuzda 1 adet verilir Eyer Daha Fazla isterseniz VIP marketten Bulabilirsiniz!
- VIP Gece Goruslu Durbun: Sağ tiklayinca Yakinlaştirir Ve Karanliği giderir . Vip Olduğunuzda 1 adet verilir Eyer Kaybederseniz VIP marketten Bulabilirsiniz!
- Istedigi moba Donusme /vip Komutunu Yazdiktan Sonra VIP Menuden Seçin!
-Esyalari Tamir etme /erepair Komutu
- Envanteri Tamamen Temizleme [/clear Komutu]
-Insanken Kafana Istedigini gecirme. [/hat Komutu]
- Ozel efekler Kullanma /vip Komutunu Yazdiktan Sonra VIP Menuden Seçin!
-1 adet spawner hakki [ Spawner Vip olur olmaz verilir Istediğiniz yere Koyunca Menu açilir Ve Seçersiniz!
- Diyer Gemi cesitlerini Kullana bilme Marsship,Airship,Plane
- Sinirsiz Sethome Hakki!
- Aclik Doyurma [/feed Komutu]
- Ve çok Yakinda MiniGames Lerde Ekstra Özellikler!
Neden Bu kadar çok özelliği var ?

-Bilmeniz gereken her şey başlangıç kitaplarında yer alıyor! Gemi eklentimiz ile en iyi gemiyi yapıp denizlere açılabilirsiniz! Üstelik VIP ler Uçak, Helikopter ve Sıcak Hava Balonu da kullanabilecekler! Savaşları diğer sunuculardan çok farklı, doğaüstü ırkların gücü konuşuyor. Daha fazlası için kendiniz gelip görün;
Sira Geldi Resimlere!

Balik yarilşmamizdan guzel bir göruntu

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Guzel Server ama paintbal ve futbol sacma gibi asil amaci zor hayatta kalma

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
djyee nin sunucusu değil mi bura, girip baktım ve gerçekten emek edilmiş ama gerçekten !

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Guzel Server ama paintbal ve futbol sacma gibi asil amaci zor hayatta kalma
futbol ve paintbali survival oynamaktan kafasi dolmuş kafa boşaltmak isteyen kişiler için yukledim
djyee nin sunucusu değil mi bura, girip baktım ve gerçekten emek edilmiş ama gerçekten !
teşekkurler Ama sunucu tutmadi gibi adam sunucuya giriyo amaç ne bu sunucuda diyo 2 dk sonra leş gibi sunucu diyor çikiyor welcome to turkey.
Emek oldugu belli resimlerden
Teşşekkurler.

guncel

Sunger ile claim kalkmiş faction,Arsa(Plotme) ve özel banka sistemi sunucuya eklenmiştir!