Minecraft'da Yapılabilecek Şeyler

maynkıraftcıjocuk55

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler minecraft survival açtım, harika 4 katlı bir ev yaptım, hayvan çiftliği yaptım, otomatik tarla yaptım, slime farm yaptım, mob trap yaptım, portal yaptım, madende falan sorun yok 2-3 stack demir, ayrıca birde diamond kılıç,kürek,balta,kazma dışında 13 diamond, 1 stack kadarda altın ve redstone var. İskele yapmayı düşünüyorum. Minecraft yapılabilecek şeyler videolarını izledim hepsi o kadar saçma şeylerki anlatamam. Onlar hiçbir işime yaramadı. Sıkılmaya başladım bende, öneriniz var mı daha ne yapayım?

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel redstone icatları kur,çok sıkılırsan mapin yedeğini alıp modlar yükle.

Ozan Hiphoplife

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Orman ağacı fidanı koy 4 tane,hani kalın ağaç yapıyor ya öyle olacak şekilde.Sonra o çıkınca ağaç ev yap.

Lquid

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nerdeyse Hiçbişey yapmamışsın Spawner buldun mu otomatik tree farm yaptın mı Iron golem farm yaptın mı Bleaze farm yaptın mı daha saya bilirim
Mumbo Jumbo yu izle veya sethbling'i izle
ayrıca çok az madenin var

maynkıraftcıjocuk55

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Orman ağacı fidanı koy 4 tane,hani kalın ağaç yapıyor ya öyle olacak şekilde.Sonra o çıkınca ağaç ev yap.
Güzel fikir de evimin etrafında hiç jungle yok. Başka biryerden bulunuyor mu bu fidan? Bulunamassa arayacaz artık :)[DOUBLEPOST=1394534571,1394534489][/DOUBLEPOST]
Nerdeyse Hiçbişey yapmamışsın Spawner buldun mu otomatik tree farm yaptın mı Iron golem farm yaptın mı Bleaze farm yaptın mı daha saya bilirim
Dediklerine şimdi bakıyorum. Maden az da, ihtiyaç olursa maden yaparım gine.

Humour

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritayı atsana çok hoşuma gidiyor böyle şeylere bakmak.

maynkıraftcıjocuk55

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dediklerine şimdi baktımda çok saçma geldi, otomatik ağaç şeysi mesela yapmaya ne gerek var, baltanı al git normal ormandan kes.
Haritayı atsana çok hoşuma gidiyor böyle şeylere bakmak.
Benim harita diğerlerine göre bi hiç :D İnternette daha daha daha iyilerini bul bence :D Türklerden "Hobbit'lerin Maceraları"nın mc serisi var map paylaşıyor ona bakabilirsin... Birazda upload'a üşendim :)

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Göçebe yaşamanı tercih ederim.Ama ilk bolca Blaze Powder bul.Veya göçebe yaşamayacağım diyorsan minecart yapıp onla her yeri gezebilirsin.İlk Wither kur öldür.Sonra Enderdragon'u öldür,Göç ettiğin zaman evleri kır,yosunla,eskimiş göster.İmkan varsa örümcek ağı yap.Göçebe yaşayacağım diyorsan eşek bulmanı öneririm.Evlerine emek verme,yünden,taştan veya topraktan yapıp 1 sandık koy.Enderman öldürmeye özen göster.Her yerin maden kaynaklarını sömür.Stronghold bulmaya yönel.Kitaplar olduğu için kolayca 30 lvl itemler enchant edebilirsin.End'e de gidebilirsin.Eğer Enderdragon'u öldürüp oyunu bitirirsen ya gez dolaş,yada göçebeliği bırakıp mimarlığa başlayabilirsin Ona da üşeniyorsan minecraft serverlerinde oyna

Son düzenleme:

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
meteakcan senin dedikleinle bir survival serisi yapılır be :D

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanalımı açma sebebimi sormuşsun :D. Minecraftı en güzel yönleriyle oynuyorum. Ben minecraftı yalın haldeyken de modluyken de çom seviyorum oynarken verdiği özgürlük duygusu başka hiçbir oyunda yok bu yüzden bimecraftıma minecrafta yakışan modlar kurup oynuyorum ve bunu düzenli olarak kayda alıyorum bi bak bakalım diğer kanallardan farkım varmı :) http://www.youtube.com/user/CekuGameing

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Türkiyede redstone ile uğraşan hakkıyla tam parametreleri yazıp bir iş gördürten sınırlı sayıda kişiler var. Belki sizlere icat ve mod tanıtımıyla ilgili görsel birşeylerin olabileceğinin spoilerını vermek istiyorum. Bir kanal üzerinden mod tanıtımları anlatımları ve oynanışıyla ilgili herşeyi anlatacağım. Lafın sonuna gelirsek icatlarla uğraşmalısın.

Cultist202

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bence şehir yap hapishane falan ev falan pazar falan işte

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Calisan basit bir telefon yap :)

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi