Minecrafta yeni başladığınızda yaptığın şeyler

-ßursalı-

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben minecraft'ı arkadaşımdan öğrenmiştim o hemen madene iniyordu bende indim hatta o terk edilmiş madenlerden bulmuştum sonra bir çıkmaz yola girdim orada Creeper terörü yaşandı :(

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben ilk oynayışımda maden kazıyodun terk edilmiş maden buldum çit leri kırıyordum arkadan örümcekler tecavüz etti :D

anikuta

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
odunu elimle toplayım direk odundan ev yapıyodum kapısız barınak gibi ama sonradanahşap yapabildiğimi örendim

altairminecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben ilk oynaşımda ağaca çıktım endermana baktım bi ışınlandı öldüm çok pis korktum :D bide boşuna korkmuşum

D

Doğan Can

Ziyaretçi
Ben ilk oynayışta videolardan biliodum ama fareye tek tek tıklıyodum baya bi uğraştım ilk creative de yanardağa yapmayı denedim ama şimdi yaptığım yapıtlar ile karşılaştırıyorum ve ona ne diyeceğim bulamıyorum.

Doctor Who??

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ilk dediğim şey.
Bune amerika her şey kare!
neyse oynıyayım bare

aa o yeşil şey ne öle
tipsiz tipsiz bakıyo lan
lan üstüme geliyo
(Ölüm)

byatlantis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Domuz kesip donmus göllerin üstünde kayıyordum

D

Doğan Can

Ziyaretçi
Ben ilk oynayışta videolardan biliodum ama fareye tek tek tıklıyodum baya bi uğraştım ilk creative de yanardağa yapmayı denedim ama şimdi yaptığım yapıtlar ile karşılaştırıyorum ve ona ne diyeceğim bulamıyorum.
Kendi yorumum cevaplıom :D nese işte siz bir kutu yapıp üzerini lav ile kaplarsanız nasıl olur bi düşünün işte benim ki de öyle malca bişeydi.

LightingDead

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecraftı indirmeden çok önce acayip şekilde videolarını izledim yani komik bir olay yok :(

D

Doğan Can

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Ben Fake_Dead.
Merhaba arkadaşlar. Burak Minecraft'taya hoş geldiniz.
Merhaba arkadaşlar. LeHamam ile yine birlikteyiz.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
10 dk salak salak dolaştım gece oldu deniz kıyısındaydım kurtlara vurdum hepsi daldı sonra denize gittim yüzdüm yüzdüm geri döndüm kurtlar hala beni bekliyodu.=ölüm

antalyalee :D

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk başladığımda ne oldugunu bilmiodum minecraftın modunda ne oldugunu bilmiodum poop mod yüklemiştim ve sıçarken *** ağzıma girdi öldüm