Minecraft Vine TR

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lan

pis yüzsüz seni. Serverdan banladık diye hemen düzenlemişin yorumları ama gören gördü bay şapşal bida bize bulaşma bulaşırsan bu sefer kurtulamazsın..[DOUBLEPOST=1403799145,1403797641][/DOUBLEPOST]
Ulan bu video yu çok hızlı çektik ben sizin takıma gelsemmi diyodun lan daha demin ne ****** herif çıktın *** herif
Noldu bize niye düşman oldu + gelecekleri olmaz demiş computeram1 de sessiz film çekiyor (arada bir sesli) adamların 5 binden fazla takipçisi var

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eleştrilere açığız.Ayrıca bize senaryo yazıp verebilirsiniz.Sessiz olmasının sebebi de @Minecrafter_Chromeo 'nun ablası onun Skype açmasına izin vermiyor ve kanallardan farklı olmak istiyoruz.Yorumunuz için teşekkürler.
Liselere göre gol sevinçleri yapın :) sesi orjinal videodan alabilirsiniz

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Liselere göre gol sevinçleri yapın :) sesi orjinal videodan alabilirsiniz

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
dediğin mantıklı bu videodada onu kullanabilirdikte o lliseleregöre gol seviçleri daha önce yapıldı biz yapılmamışları yapmaya calısıcağız

McLorens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kafa sallaması çok saçma olmuş ve bunu başka kişinin çekmesi gerekiyordu

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Vine'mıydı Yoksa Yanlışlıkla Çekilmiş Bir Videomu ._.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Dislike hack açın dislikeleyin şunları lütfen :(

OneMoreTime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Noldu bize niye düşman oldu + gelecekleri olmaz demiş computeram1 de sessiz film çekiyor (arada bir sesli) adamların 5 binden fazla takipçisi var
Siz'e değil Semih'e....[DOUBLEPOST=1403860580,1403860191][/DOUBLEPOST]
Lan

pis yüzsüz seni. Serverdan banladık diye hemen düzenlemişin yorumları ama gören gördü bay şapşal bida bize bulaşma bulaşırsan bu sefer kurtulamazsın..[DOUBLEPOST=1403799145,1403797641][/DOUBLEPOST]
Ulan bu video yu çok hızlı çektik ben sizin takıma gelsemmi diyodun lan daha demin ne ****** herif çıktın *** herif
Saçma sapan şeylerden ban yedim yaptıklarım sadece başlangıc ve banım açılmış ne iş? huh....

Laloww

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçma sapan şeylerden ban yedim yaptıklarım sadece başlangıc ve banım açılmış ne iş? huh....
Seni affedebilirim aslında ama bi şartla : Berkant'a bulaşmıcaksın (Edit:Serverda kimseye)

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saçma sapanmı swye geldiğinden beri bize gm0 çekip ateş atan kimdi? Trollük yapan kimdi? Sırf repliği öğrenmemek için muhabir olmayı seçen kimdi? Videoya başlıyoruz diyoruz.Adam orda kendi kafasına göre takılıyor. Şimdi defol. (Çekmemiz 2 saat almadı sadece yeni yeni öğrendiğimiz için montaj işi zorladı.)

OneMoreTime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Saçma sapanmı swye geldiğinden beri bize gm0 çekip ateş atan kimdi? Trollük yapan kimdi? Sırf repliği öğrenmemek için muhabir olmayı seçen kimdi? Videoya başlıyoruz diyoruz.Adam orda kendi kafasına göre takılıyor. Şimdi defol. (Çekmemiz 2 saat almadı sadece yeni yeni öğrendiğimiz için montaj işi zorladı.)
Yaptığım herşeye el koydunuz , sildiniz veya engellediniz...
Örn: Semih videoya alt yazı eklerken afkdi ev yaptm parçaladın...
Savunmanı yap bakalım... Edit: Skinimin videoda kız olmasını istemediğim için muhabir oldum ve zaten replik falan yoktu neyin kafasındasın?[DOUBLEPOST=1403861195,1403861141][/DOUBLEPOST]
Seni affedebilirim aslında ama bi şartla : Berkant'a bulaşmıcaksın (Edit:Serverda kimseye)
Söylediklerine sen de inanıyor musun :D Kaan'ın yorumuna bakınca gülünç görünüyo da :D

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Savunmanı yap bakalım...[DOUBLEPOST=1403861195,1403861141][/DOUBLEPOST]
Söylediklerine sen de inanıyor musun :D Kaan'ın yorumuna bakınca gülünç görünüyo da :D
Tamam parçaladım sende tam videoyu çekcez diyoruz.her şey hazır gidiyosun başka şeylerle uğraşıyosun. Yaptığım herşeye el koydunuz sildiniz veya engellediniz dedin. Biz film çekmek için uğraşırken sen türlü türlü şeylerle uğraşıyodun bizde o yüzden sildik veya engelledik.Savunmanı yap bakalım.

Laloww

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Savunmanı yap bakalım...[DOUBLEPOST=1403861195,1403861141][/DOUBLEPOST]
Onlar affetmesede ben affediyorum.Banını kaldırdık.Gel konuşalım.Kaan'ın yorumu Kaan'da dursun ama ben seni affediyorum.EDIT:Kaan sende bi laf sokma bırak bi konuşalım Hz.Muhammed(s.a.v) 'ın yolundan gidelim