Minecraft Uzay Roketi

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tek seferlik olur ama hep öle olucak bişi olsa iyi olurdu

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
işsiz olmamız lazım biz öğrenciyiz hangi ara yapalım :D devrelerden de anlamıyorum

okisevkin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben okan Beraber çalışabilirirmiyiz diycektim sen redstonu falan yapıyosun komut bloğunda iyi bende yapıtlarda yardım ederim roketi falan güzelleştirirm belki skype: okisevkin ilgileniyosan ekle

burakksacas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben okan Beraber çalışabilirirmiyiz diycektim sen redstonu falan yapıyosun komut bloğunda iyi bende yapıtlarda yardım ederim roketi falan güzelleştirirm belki skype: okisevkin ilgileniyosan ekle
Okisevkin olabilir aslında ama baştan söyleyeyim ben hafta içleri açamam hafta sonu konuşalım
En son saat yapıyordum yarıda kalmıştı istersen beraber bitiririz
Eğer uçsaydı minecraft olmazdı :D

Son düzenleme:

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin haritan değil?Bu haritayı yaklaşık 3 ay falan önce timelapse şeklinde görmüştüm.

burakksacas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim lütfen iftira atma istersen aynısını tekrar yapabilirim ve link verirmisin bide timelapse ne
Ayrıca bu konu da 3 ay önce açıldı başka forumlarda da konu açmıştım

Son düzenleme:

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim lütfen iftira atma istersen aynısını tekrar yapabilirim ve link verirmisin bide timelapse ne
Ayrıca bu konu da 3 ay önce açıldı başka forumlarda da konu açmıştım
Timelapse yapım aşamasıdır ki
aynısının sadece roketini ve biraz da dizaynını değiştirdiğin ortada.
Not : Video tarihi 11 mayıs.

burakksacas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konunun en başında başka yabancı bir kanalda gördüğümu yazmıştım ve benim icadım demedim ki sadece benim haritam diyorum
Bu saat yapmak gibi bir şey o yapmışsa bende yaparım dedim
ben de bunu onda görmüştüm ama farkettiysen roketin linki yok altında link diye verdiği şey bütün icatlarına açılıyor ve orada bu yok. Özendim ve yaptım ama o adam çok iyi yazıcı falan yapmış yakın zamanda bende yapmayı deniyeceğim.

Son düzenleme:

okisevkin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okisevkin olabilir aslında ama baştan söyleyeyim ben hafta içleri açamam hafta sonu konuşalım
En son saat yapıyordum yarıda kalmıştı istersen beraber bitiririz

Zaten bende hafta içi o kadar açmıyorum o yüzden problem olmaz skype eklersen sevinririm okisevkin