minecraft üyelik sorunu

emir1157

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar minecraftın sitesine giriyorum üyelik kısmına geliyorum ama e-posta istiyo username istemiyo oyuna e-posta ile girmeye çalışıyorum olmuyo lütfen yardım

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Konuyu yanlış yere açmışsınız.

Konu doğru yere taşınmıştır.

Biraz daha ayrıntılı anlatırsanız yardımcı olabilirim.

emir1157

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minecraft üyeliği mojangla birleştiya registere tıkladığımda direk mojang üyelik yeri geliyor ve ordada username kısmı yok bitek e-mail var onlada minecrafta giremiyorum

ymacturk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mineshafter icin soruyorsan hartık calısmıyor.Minecraft premium almak icin mojanga yonlendırıyor eposta ile kayıt olucaksın sonra satın almayı gerceklestirdikten sonra email geliyo mojang tan orda ki linke tıklayınce username yazıyosun kaydediyosun siteye giris yaparken hartık eposta ile giriliyor :) bende zorlandım satın almaya calısırken.

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KARDEŞ VERDİĞİM LİNKTEN BEDAVA GİREBİLİYOSUN

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KARDEŞ KONUNUN BAŞINDA PREMİUM DİYE BİR ŞEYDEN BAHSEDİLMEDİ

emir1157

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim ben sizden crack de istemiyorum mineshafterde zaten cracki bilmeyen ölsün artık sadece adam gibi üyelik almak istiyorum mojangdan

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Emir direk bedavaya niye girmiyon Launcher indir oraya Kullanıcı adını yaz direk girer premiumlarla aynı hakka sahip.

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş benim verdiğim linkte üyelik olmaz ama herhangi bir bilgisayardan kullanıcı adını girdiğinde oyun açılır kaldığı yerden ama hesap ismin hemde şifren olucak oyuzden iyi koymalısın mesela *ShOuTheR_lOuRnEd_3354* gibi ben daha karmaşık yaptım bende ilk başlarda bir kağıda yaz bu arada multiplayer oynanabiliyor arkadaşlar benim verdiğim link açılmıyorsa ekran kartı suruculerını güncelleyin eğer olmazsa yeni ekran kartı alın ölmüş demektir ama siz yinede internetten bir araştırın belki başka çaresi vardır

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeş benim verdiğim linkte üyelik olmaz ama herhangi bir bilgisayardan kullanıcı adını girdiğinde oyun açılır kaldığı yerden ama hesap ismin hemde şifren olucak oyuzden iyi koymalısın mesela *ShOuTheR_lOuRnEd_3354* gibi ben daha karmaşık yaptım bende ilk başlarda bir kağıda yaz bu arada multiplayer oynanabiliyor arkadaşlar benim verdiğim link açılmıyorsa ekran kartı suruculerını güncelleyin eğer olmazsa yeni ekran kartı alın ölmüş demektir ama siz yinede internetten bir araştırın belki başka çaresi vardır
Benimkide aynı.

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft Launcher normal minecraft diil direk ad yaz gir.