Minecraft Türkiye Topluluğu Üzerindeki Saçma Olaylara Değiniyoruz.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yada yabanci serverlere gidebilirz bkz; yine ben

._. i like trains and i dislike lapis ._.

yigitusta9

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
glyphl arkadaşım, reklam yapmak gibi olmasın fakat iki yıldır çalışan faction sunucumuz, yabancı kullanıcılara hizmet vermekte ve türk kullanıcılarının bulduğu saçma sapan icatlar ve gereksiz pluginler içermemektedir, adam akıllı sunucu arayan premium arkadaşları sunucumuza beklerim.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
glyphl arkadaşım, reklam yapmak gibi olmasın fakat iki yıldır çalışan faction sunucumuz, yabancı kullanıcılara hizmet vermekte ve türk kullanıcılarının bulduğu saçma sapan icatlar ve gereksiz pluginler içermemektedir, adam akıllı sunucu arayan premium arkadaşları sunucumuza beklerim.
Crackli oynayan Türk arkadaşlarimiz napacak :)

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ö.m ip pls

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Crackim ben pf :(

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crackim ben pf :(

Ben Serverimi Duzenliyorum 1 ay sonra lapissiz ve paha
IP: lol.pe

oyunu bir zahmet satın alsınlar :) ve bence hiçbir sitenin crackli sunuculara yer vermemesi lazım

alacak parasi imkanı olmayan arkadaslar napacak ? crack olmasa minecraft turkiyede yoktu bu bir gerçek ben satin aldim ama crack olmasaydi bu oyuna başlamazdim..

McSection

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu Minecraft Türkiye'deki konuya bir göz attım, ve bu konuyu dur demek bizim elimizde! Bu lapis ve hammadde saçmalığından bıktım artık! Bu konu hakkında projeler, protestolar yapmalıyız! Yeterki bu lapis ve hammaddeyi yok etmeliyiz! Ama bunu yok etmek bi hayli zor olacak ama bunu yok etmek için elimden geleni ardıma koymayacağım... (Not: Küçük diye alay ettiginiz abi gurubundayım "14 yaşımdayım" ve küçük diye aşağlamanız karşıyım)

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Minecraft Türkiye'deki konuya bir göz attım, ve bu konuyu dur demek bizim elimizde! Bu lapis ve hammadde saçmalığından bıktım artık! Bu konu hakkında projeler, protestolar yapmalıyız! Yeterki bu lapis ve hammaddeyi yok etmeliyiz! Ama bunu yok etmek bi hayli zor olacak ama bunu yok etmek için elimden geleni ardıma koymayacağım... (Not: Küçük diye alay ettiginiz abi gurubundayım "14 yaşımdayım" ve küçük diye aşağlamanız karşıyım)
Evet bizim elimizde ve ben şahsen server sahibi olarak serveri bakima aldim ve hammadde yerlerini silmeye başladim ve marketi pahalilaştiracağim...
Bu arada Şahsen kuçuklerimizle alay edilmesine karşiyim sonuçta türkiye gelecek nesillere kalacak...
Not Yaş : 17

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
faction sunucularıda o kadar masum değil hemen hemen hepsi lapisli sunucularla aynı oyuncu kalitesine sahip onlarında sayısı azalmalı. Ben arkadaşımın pre çarıyla modlu/modsuz yabancı serverlere girdim ve türkiyede server olmadığını anladım :D

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
faction sunucularıda o kadar masum değil hemen hemen hepsi lapisli sunucularla aynı oyuncu kalitesine sahip onlarında sayısı azalmalı. Ben arkadaşımın pre çarıyla modlu/modsuz yabancı serverlere girdim ve türkiyede server olmadığını anladım :D
Bence merak etmeyin bu konu sunucu kurucularini duşunmeye itti [ben dahil] Ve artik lapis olmayan sunucularin çoğalicağini duşunuyorum :)
şahsen ben serverdeki lapisleri sildim serverin içinde factions da var..

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaş önemli değil olgunluk önemli.Misal ben 14 yaşımdayım evet.Ama kimsenin olamadığı kadar olgun biriyim.

McSection

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaş önemli değil olgunluk önemli.Misal ben 14 yaşımdayım evet.Ama kimsenin olamadığı kadar olgun biriyim.
Benle aynı yaşa ve aynı olgunluga sahip birini bulduğuma çok sevindim :) Bu hammadde ve lapis davasından asla ama asla vazgeçmeyeceğim...

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benle aynı yaşa ve aynı olgunluga sahip birini bulduğuma çok sevindim :) Bu hammadde ve lapis davasından asla ama asla vazgeçmeyeceğim...
AYLARCA UĞRAŞTIĞIM SUNUCU KAPANDI BENİM ._. YA YABANCI SUNUCU YADA DOTNETİN DEDİĞİ GİBİ ONAYLI SUNUCULARA GİRERİM