| Minecraft Türkiye | Nitrado Kalitesi & 1.7.2 Faction/PVP 82 Kisi Kapasite 16GB Ram/Kanit İceride Sadece Dene!

Super_Memo11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Küfür/hakaret, forumumuzda hoş görülemez.
Içerik @Lucifer˜ tarafından kaldırıldı

Moderatör tarafından düzenlendi:

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
La adam sanki keskinlik 5 kilicla vuruyor belki yanlislikla vurdu buna garanti verebilrmisiniz. Ayrica siz hepiniz nüfus müdürüsünüz ya milletin yasini kafadan veriyonuz ya gülerek alkıslıyom sizzi :D Cok biliyorsaniz acin server[DOUBLEPOST=1391090402,1391090322][/DOUBLEPOST]He bu arada yan car acip gelmeyin :D

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hahaha ne günlere geldik be.
10 yaşında abiler bile server açıyor.
Yaptığın yorumlardan belli yaşın.

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reel turk sen nekadar adi bir insansin baskalarinin firumuna giriyor sw kotuleyip kendi reklamini yapiyorsun swmde Allaha sukur 20 onlineden fazka var bunlar bana yrtiyor senin gibi 50 onlinem var diye milletin yuzune carpmiyoz senin reklaminin yarisi guncel diye geciyor ki baska hesap acip güzel yorum attitiyorsun buda senin kucuklugune giriyor yasima girince yasim 17 ister inannin ister inanmayin tel no mada gelince her genc kiza vermiyom numarami her türlü kizlar var belli degil ya mesela senin gibi kendini kiz gibi tanitan erkekler :)

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ReelTurkMC senin serverınıda gördük. Serverda bildiğin açık açık küfür ediyorsun oyunculara. Oyuncularıda anlamıyorum sanki yedikleri küfürden dolayı mutlular. "Sinan küfür edersen durmam serverında giderim." dedim. Ne dese beğenirsiniz ? "S*ktir git" dedi. Bu küfürde Senin akıl yaşını belirliyor.

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rezillik iste baskalarinin serverini kötülemiyi biliyor ancak birde yasimi sorguluyor

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yok ama girip ss alabilirim. Her an küfür ediyorsun yalan mı ? Bu arada seninle hiç tartışmayacağım.

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ReelTurk Fazla konusma .Suya dusen kus gibisin cırpındıkca batiyorsun.

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dedim ya her genç kıza telefonunu vermiyom :D

CatafallQue

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Burda yorum yapmayin sonra sizi banlar taammi .s.s
Hem neoturk 17 yasinda bikere taammi .s.s
Skype eklede rahat rahat söveyim sana...

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi