Etkinlik Minecraft Türk TV Yarışması Başlıyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
HER CUMA/CUMARTESİ 19:30'DA MİNECRAFTTÜRK TV DE YARIŞMAMIZ YAYINLANMAKTADIR.
Merhabalar,
Farkettiğiniz üzere sitemize girdiğinizde ilk olarak Minecraft Türk TV 'yi görmüşsünüzdür. Bu kanalda sizlerin bize yollayacağınız videolar yayınlanacak , yarışmalar düzenlenecek , güzel vakitler geçirebileceksiniz.
Bu kanalda yapmak istediğim programlar bir taneside bir Müzik programı olucak. Farkındayım Minecraft forumundayız ve kanalın konseptide Minecraft ama bu yarışmada bizim onsuz yaşayamayacağımız şey var; MÜZİK.
Nasıl olacak bu ?
Her hafta Cumartesi akşamları saat 19:30 'da yarışmamız başlayacak ve 23:00'e kadar sürecek. Hem sohbet , hemde yarışma olacak. Hem siz üyelerimizle yayın içerisinde konuşacağız , hemde yarışma yapacağız.
Yarışma Nasıl Olacak ?
Yarışma konsepti biraz değişik. Nasıl mı ? Şöyle ;
Biz sizlere bir klip yayınlayacağız günümüzün popüler şarkılarından. Genel olarak yabancı şarkılar olacak. Diyelim ki Rihanna 'nın Diamonds şarkısı. Bu şarkı içerisinde havai fişeklerin patladığı anı çekin diyeceğiz ( bu an kısa sürüyor ) o anı klavyenizdeki Print Screen (prt sc) tuşuyla ekran görüntüsü alıp paint 'e yapıştırıp bir resim yükleme sitesine yükledikten sonra forum üzerinden bana özel mesajla iletmeniz gerekiyor.
Biliyorum karışık gibi gözüküyor ancak değil. Bir sitede daha bunu uygulamıştım , başarılı oldu. İlk gönderen kazanır.
Ödül Ne Olacak ?
Herkesin 1 yarışma içerisinde maksimum 2 kere kazanma hakkı olucak. Bu kural , kazanan kişinin devamlı kazanarak diğer kişilerin şansını engellememesi için yapıldı. Kazanan kişi "Yarışma Kazananı" rütbesine sahip olucaktır. Bu rütbe sadece 1 haftalığına o kişide kalacaktır. Bir kişi yarışmada 2 kere kazandığı taktirde 2 haftalığına o kişide kalacaktır. Kazanma başına 1 hafta ödül.
Her yarışmada toplam 12 kişiye ödül kazandıracağız. Ödül kazanan arkadaşlar gelecek 2 haftaki yapılacak yarışmalara katılamayacaklar. 2 hafta sonrasında tekrardan yarışmaya katılım gösterebilecekler.
Diyebilirsiniz ben bu haftadaki yarışmada sadece 1 kere kazandım , en fazla 2 kere kazanabiliyoruz gelecek hafta katılabilirmiyim ? Maalesef cevabı hayır. Bir kere kazanan iki hafta beklemek zorundadır. Aynı program içerisinde 2 kere kazanırsanız , o zaman ödülünüzü ikiye katlayabilirsiniz.
Yayın Nereden Yapılacak ?
Anasayfada farkettiyseniz Minecraft Türk TV var , ama hala göremiyorsanız buyrun linki ,
Yayın Canlı mı Olacak ?
Evet yayın canlı olacak , kazananlar yayın içerisinde açıklanacak. Herkese bol şanslar.
Yayın Ne Zaman Başlayacak ?
Bu cumartesiden itibaren ( 2 Şubat 2013 ) programımız her cumartesi 19:30 'da canlı yayın olarak başlayacaktır.

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki, bu yarışmayı yapmanızın amacı nedir? Nasıl bir amacı, ne tür bir amacı vardır? Tahminimce, kendimizin ne kadar başarılı olduğunu görmek, yada hep birlikte dediğiniz gibi güzel vakitler geçirmek içinidr. Değil mi?

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir amacı yok , amaç herkes eğlendirmek güzel vakit geçirmek. Forumu bir arada toplayabileceğimiz bir talk show.

metinalp

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
berkin seni biliyorum cnfantrden ben WrathOfWar

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hadi bakalım :) Herkesi cumartesi günü 19:30 'da bekliyoruz yarışmaya arkadaşlarınıza haber verin duyduk duymadık kalmasın.

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk mesajı oku , yayını o gece izleyecek olan herkes katılmış sayılır :) Yayın anında katılacaksınız yani.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
Minecraft ile ilgili yarışmalar da düzenleyin lütfen oyunla ilgili olsun o zamanda eğlenebiliriz yeter ki oyunla ilgili olsun lütfen moderatörüm birazda oyunla ilgili yarışmalar yapın !!! (YANLIŞ ANLAMAYIN BU SADECE RİCA)

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunla ilgili yarışmalarımızda olacak , beklemede kalın.

İyi Forumlar.

BAHA54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Berkin kardeşim seni hatırlıyorum eskiden bir clubpenguin blog un vardı ve hatırlamassında orda bir bahadır adında takipçin vardı işte o benim bi anasayfada yazıllanlara baktım seni gördüm burda mod olmuşsun hatırladım sonra seni görevinde başarılar kardeşim :)

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Berkin kardeşim seni hatırlıyorum eskiden bir clubpenguin blog un vardı ve hatırlamassında orda bir bahadır adında takipçin vardı işte o benim bi anasayfada yazıllanlara baktım seni gördüm burda mod olmuşsun hatırladım sonra seni görevinde başarılar kardeşim :)

Bahadır seni hatırlıyorum o blogtan :) Ne hikmettir senin dışında orda hatırladığım devamlı yorum yazan başkası yok sanırım. Herşeyin modası yavaş yavş geçiyor , ayak uydurmak lazım. Club Penguin blogundan sonra 2-3 farklı siteye geçtim oralarda çalıştım şimdi buraya geçtim burası eskiyene kadarda buradayım :) Teşekkürler dileklerin için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...