Minecraft: Timelapse Orta Çağ Köyü

Undead

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Galiba bir abi olduğunu kanıtlamak için yapmadığın bir şey kalmadı her zaman aynı sözler,hypixelden izinsiz özentilik ve daha birçok sayamadığım salaklık galiba bir akıl hastanesine acil başvurmak lazım senin için

Hypixelden daha önce build yapan yoktu heralde sen öle düşünüyorsun gibi görüyor

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sana illa beğeniceksin demedim.En azından emeğe saygın olsun.
emeğe saygım az olsada var ben buna hayatımda gördüğüm en iğrenç şey kussam daha iyidir gibi çok kötü bir yorum yapmam ki emeğe saygım var az da olsa tamam emeğe az saygım olduğunu kabul ediyorum ama senin yorumun beğenmessen akşam çıkışırız sana gibi bir şey ama

Storm35

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır bak kardeşim ben öyle düşünmüyorum Storm35(mertkan) hypixelin haritalarından sonra karanlığın dönüşü harita serisini çıkardı

Adım Mert ve şunu söylemek isterim yabancılar böyle bir harita yapıyorsa Türk'ler neden yapmasın? Ben tamamen Türkleri yükseltmek, onlara ilham vermek için böyle bir map yaptım ve birçok kişinin de ilham kaynağı oldu. Artık daha iyi mapler çıkıyor.

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım Mert ve şunu söylemek isterim yabancılar böyle bir harita yapıyorsa Türk'ler neden yapmasın? Ben tamamen Türkleri yükseltmek, onlara ilham vermek için böyle bir map yaptım ve birçok kişinin de ilham kaynağı oldu. Artık daha iyi mapler çıkıyor.
bak tamam yükseltiyorsun senden ilham alıyorlar ama ya kötü yönlerini örnek alıyorlarsa? neyse tartışmaya girmeye gerek yok :)

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık , emek var.Kullandığın texture pack'in adı nedir ve bir yapıyı yaparken videoya çekilmesini nasıl sağlıyorsun bahsedebilir misin.

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Evler çok benziyor.. :(
Köpru ayaklarina diyecek söz bulamadım zaten :(

Onun dışında mini bir şehir gayet iyi :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Köprü Hariç Devamı Güzel Olmuş Başarılar :)