Yardım Minecraft Tıklıyorum Açılmıyor Yardım Xp

Tentagop

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Format Attım Pc'ye 1-2 Girdim Sonra Tıklıyorum Açılmıyor Java Kaldırdım Yükledim Olmadı Lütfen Yardım Edin

FeaRTeaZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşletim sistemini söylersen yardımcı olabilirim...

FeaRTeaZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl bir hata alıyorsun tıklayınca hiçbir şey çıkmıyor mu ?

Tentagop

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Tıklıyorum Çıkmıyor[DOUBLEPOST=1370018178,1370018111][/DOUBLEPOST]Bide .minecraft ve exe yi atarmısın bendekini silmişimde

ersenkahya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞIM MİNECRAFT TEMİZ DİMİ MOD FİLAAN YÜKLEMEDİN O BENİM KUZENİMDEDE OLUYORDU MİNECRAFTI TEMMİZE CEKTİM OLDU

Tentagop

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Temizini Bulamadım Modlu Belki Ondandır Atarmısın Sana Zahmet Exe + .minecraft

AlienB-e-a-m

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşım benim gercek hesabım bu sen minecraft korsanmı[DOUBLEPOST=1370037191,1370036429][/DOUBLEPOST]arkadaşım korsan ise buna al başlat>calıştır>%appdata%>roaming >.minecraftı sil sana verdiğim link den indir http://www.mediafire.com/download/dy6o2h8pxh7lptw/Minecraft.exe acılınca forceupdate nin yanındaki kutucağı bas enter game de gerisini yaparsın bide oyundan cıktım minecraft acılırken force update basmana geerek yok[DOUBLEPOST=1370037254][/DOUBLEPOST]
arkadaşım benim gercek hesabım bu sen minecraft korsanmı[DOUBLEPOST=1370037191,1370036429][/DOUBLEPOST]arkadaşım korsan ise buna al başlat>calıştır>%appdata%>roaming >.minecraftı sil sana verdiğim link den indir http://www.mediafire.com/download/dy6o2h8pxh7lptw/Minecraft.exe acılınca forceupdate nin yanındaki kutucağı bas enter game de gerisini yaparsın

Tentagop

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tıklıyorum Gelmiyor İşde Yine :(

Binkedtride

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
  1. Java 7' (x86) baştan kurun.
  2. .minecraftı tamamen silin.
  3. Hesabınız orjinalse minecraft.net'ten değilse herhangi bir yerden minecraftı baştan indirin.

MertCan58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benimde oyunum korsan xp 32bit aynı sorunu bende alıyorum java son sürüm ama fayda etmiyor

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kısayoldan tıklamayın.Ana klasöre gidin ve oradan çalıştırın.Ayrıca aşırı saçmalıyorsunuz mod var diye tıklayınca açılmamazlık yapmaz.

erinkral

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çozüm:
Dediklerimi Aynen Yap. :)
1) Windows Tuşuna Bas Ordan Bilgisayara Sağ Tıkla Özelliklere Gir Ordan Bilgisayarının Kaç Bit Olduğunu Öğren.
2)Bu Adrese Gir : http://www.java.com/en/download/manual.jsp
2) Ordan Bilgisayarın Kaç Bitse Onu İndir

1. Adımı Yapamadıysan 2. adımdaki Adresten Windows Yazısının Altindaki Linkleri Teket Teker Dene. Mutlaka Olur.
Hepsini Yaptım Hala Olmuyor Diyosan Tek Çozüm Var Bu Çözümü Bulanın Vidiyosunu İzle Ama İngilizce.
İşe Yaradıysa Bir Teşekkkürü Az Görme.

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çozüm:
Dediklerimi Aynen Yap. :)
1) Windows Tuşuna Bas Ordan Bilgisayara Sağ Tıkla Özelliklere Gir Ordan Bilgisayarının Kaç Bit Olduğunu Öğren.
2)Bu Adrese Gir : http://www.java.com/en/download/manual.jsp
2) Ordan Bilgisayarın Kaç Bitse Onu İndir

1. Adımı Yapamadıysan 2. adımdaki Adresten Windows Yazısının Altindaki Linkleri Teket Teker Dene. Mutlaka Olur.
Hepsini Yaptım Hala Olmuyor Diyosan Tek Çozüm Var Bu Çözümü Bulanın Vidiyosunu İzle Ama İngilizce.
İşe Yaradıysa Bir Teşekkkürü Az Görme.

Helal panpa.Aydınlattığın için teşekkür ederim.Arkadaşımızda java olduğu halde söylemen iyi oldu.

R

Reloven

Ziyaretçi
Oyuna Maus Clicki İle Degilde Enter Tusuyla Girmeye Calıs Aynı Sorun Bendede Var Enter İle Giriyorum Özellikle Oyuna 55 Tl Verdikten Sonra Koyuyor İnsana