Minecraft Tarihi - Yok 10 yıldır deneyimliyim , yok 1312 kere admin oldum diyenler için)

cdemircioglu96

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bunu başlıktada belirttiğim gibi bilgisiz atıp tutanlar için paylaşıyorum. Bilgilerin hepsi Chip dergisinin 200.özel sayısından alıntıdır.

10.05.2009 : Oyun ilk defa cave game ismiyle geliştirilmeye başlandı.

17.05.2009 : Bir hafta sonra oyunun ilk versiyonu online oldu.

09 / 2010 : Persson Mojang ' ı kurdu ve sekiz çalışan aldı.

28.096.2010 : Alpha Versiyonu 9.95 (800.000 adet satıldı)

20.12.2010 : Beta Versiyonu 13.95 Euro'ya satılmaya başlandı. 3Milyon kişi satın aldı.

16.08.2011 : Android için kobil uygulama yayınlandı.

18.11.2011 : Tam Sürüm , Las Vegas'taki partiyle 19.95 Euro ya Satışa Çıktı.

Yani arkadaşlar 11 yıllık deneyiminizi 11 yıllık çocuklara yedirin siz. Dergiye sahip kullanıcılar 45 .sayfada bu bilgileri bulabilirler.

MayoLence

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İstersen Gel 2miz Video Cekelim Survivalda Mikrofon varsa

enderjedi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bunu başlıktada belirttiğim gibi bilgisiz atıp tutanlar için paylaşıyorum. Bilgilerin hepsi Chip dergisinin 200.özel sayısından alıntıdır.

10.05.2009 : Oyun ilk defa cave game ismiyle geliştirilmeye başlandı.

17.05.2009 : Bir hafta sonra oyunun ilk versiyonu online oldu.

09 / 2010 : Persson Mojang ' ı kurdu ve sekiz çalışan aldı.

28.096.2010 : Alpha Versiyonu 9.95 (800.000 adet satıldı)

20.12.2010 : Beta Versiyonu 13.95 Euro'ya satılmaya başlandı. 3Milyon kişi satın aldı.

16.08.2011 : Android için kobil uygulama yayınlandı.

18.11.2011 : Tam Sürüm , Las Vegas'taki partiyle 19.95 Euro ya Satışa Çıktı.

Yani arkadaşlar 11 yıllık deneyiminizi 11 yıllık çocuklara yedirin siz. Dergiye sahip kullanıcılar 45 .sayfada bu bilgileri bulabilirler.

Bilgisiz atıp tutuyorlar diyorsun ama sen de kendini bilgili sanıyorsun bu tarihleri zaten forumdaki birçok kişi (ben dahil) ezbere biliyor.

enderjedi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adam zaten bilgi vermiş sen neyin kafasındasın?
adam bilgi vermeye çalışmış diyecektin herhalde. hem başkalarının bilgisiz olduğunu söylüyor hem de kendisi anaokulu çocuklarının bildiği şeyleri anlatıyor. eğer bunları bilmiyorsan zaten yanlış yerdesin burası nooblar kulübü değil

enderjedi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oraya son mesajıma eklemeyi unuttuğum birşeyi yazmıştım yani bunu da açıklattırdın ya helal olsun asıl ben ne diyeceğimi bulamadım

enderjedi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yav kardeşim sen kaç yaşındasın? 9-10 falan mı? Bir ara forumdan çıkmak zorunda kalıp eklemeyi unuttuğum şeyi 1,5 saat sonra yazmış olamaz mıyım? Noob gibi kelimelere senin gibiler sayesinde alıştım

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adam bilgi vermeye çalışmış diyecektin herhalde. hem başkalarının bilgisiz olduğunu söylüyor hem de kendisi anaokulu çocuklarının bildiği şeyleri anlatıyor. eğer bunları bilmiyorsan zaten yanlış yerdesin burası nooblar kulübü değil

Burası 'nooblar' kulübü değil nedir ya? bu bilgileri bilmeyen birçok insan var.

Ayrıca konuşma tarzınızıda değiştirin.

cdemircioglu96

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Canım kardeşim. Ben 19 yaşındayım. Bu bilgileri bilmeyen çok kişi var kafanı yorma sen. Konu başlığını okusan bidaha bu konu neden açıldı öğrenirsin. Adam gelmiş 10 senedir minecraft oynuyorum diyo. Ulan minecraft ' ın açıldığına daha kaç sene oldu gavat? Bunlara bi açıklık getirmek için yazıldı bu konu. Bi sorununuz olursa skype: c.demirciogluu , www.maviekran.org .