Minecraft Tale Of Kingdoms Mod %70 Türkçe

Çalışmanın Devamı Gelsinmi ?

• Evet Gelsin Ve Gerçekten Güzel Bir Çalışmaydı Tebrikler...

Kullanılan: 5 100.0%
  • Çok Gereksiz Bence Bunu Yapman Bile Hata...

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

TearsFears

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaslar Ben Orçun. Bugün Serverimdeki Oyuncularin Bir Isteğini Gerçekleştirmeyi Planlıyorum. Bu Planım Kendim Türkçeleştirdiğim Tale Of Kingdoms Modunu Sizlere Sunacağım. Cidden Çok Ağır Geldi Bunu Türkçeleştirmek Bildiğim NPC'leri Türkçeleştirdim Bazilarini Türkçeleştiremedim Bazilarida Yarım Yamalak Işte. Çevirmeye Bugün Başladım 5 Saat Geçti Aradan %70 Türkçeleştirebildim. Umarım Beğenirsiniz Türkçeleştirdiğim Şeylerden Örnek :

Guild Members
Guild Master
Master
Farmer
Bank
Shop

Gibi Şeyleri Türkçeleştirdim Umarım Beğenirsiniz Çalışmanın Devamı Gelmeyecek Daha Doğrusu Bunu Siz Belirleyeceksiniz Bir Anket Oluşturacağım Çalışma Devam Etsinmi Diye Yarın Akşamda Bakacağım Sonuçlara Umarım Güzel Sonuçlar Çıkar Umarım Beğenirsiniz... Linklere Geçelim :

Tale Of Kingdoms Mod SolidFiles Direct Indir.
Tale Of Kingdoms Mod MediaFire Direct Indir.
Tale Of Kingdoms Mod Dropbox Direct Indir...

Kurulum :

Ilk Önce Minecraft Forge Indiriyorsunuz Minecraft Forge Indirmek Icin Tıkla.

Minecraft Forge.zip'i Açiyoruz Ve Içindeki Dosyaların Hepsini Seçip C:\Users\PcAdiniz\AppData\Roaming\.minecraft\bin\minecraft.jar'a Sağ Tıklayıp Winrar Archive Ile Açıp Minecraft Forge.zip'deki Bütün Herşeyi Atiyoruz. Sonra Kapatıp Minecraft'ımızı Açıyoruz. bir şey Yüklenecek Onu Bekleyeceğiz Menü Geldiğinde Tekrardan Oyundan Çıkın Ve %appdata%\.minecraft Kısmına Tekrar Gelin Ve mods Klasörünün Içerisine Tale Of Kingdoms Mod %70 Türkçe TearsFears Adli zip'i Atin Oyuna Girin Keyfini Çıkartın... ( Meta Inf'i Silin Ondan Sonra Minecraft Forge'yi Atin. ) Daha Doğrusu ( Farketmez :D )

-Teşekkürler.

Not : Çalışmalara Devam Ediyorum Artık Nereye Kadar Giderse, Ne Kadar Ilgi Çekerse...

WHİTEFANG

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence 50 modlu servera yararı olacak bir mod türkçe olması

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
geri kalanınıda ben türkçeleştiririm :D

WHİTEFANG

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen türkçelestir bana at canım sıkıldı sabahtan beri senin modlardan bi tane indiriyim

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
kandırıldım :D tamam kendiminkini türkçeleştiririm build craftı! :D

TearsFears

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D o benim aşkımmm gollum gibi :D :D :D asdasdasdsd
daha çocuksun + insanların çalışmalarını çalıp ben yaptım ! ben yaptım ! diyip insanları kandırıyorsun konularına bakınca bu tür yorumları çok gördüm bence cezalanman gerek hatta bu forumda banlanman gerek.

TearsFears

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
%70 ini senin türkçeleştirdigini söylerim :)
daha çocuksun + insanların çalışmalarını çalıp ben yaptım ! ben yaptım ! diyip insanları kandırıyorsun konularına bakınca bu tür yorumları çok gördüm bence cezalanman gerek hatta bu forumda banlanman gerek. Senin Kafanda Varmı ? Buna Izin Vermiyorum Dedim + Adminlere Şikayet Ettim Seni.

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha çocuksun + insanların çalışmalarını çalıp ben yaptım ! ben yaptım ! diyip insanları kandırıyorsun konularına bakınca bu tür yorumları çok gördüm bence cezalanman gerek hatta bu forumda banlanman gerek. Senin Kafanda Varmı ? Buna Izin Vermiyorum Dedim + Adminlere Şikayet Ettim Seni.
ben hiç kimseden bir şey çalmam alıntı yaptıysamda alıntı diye belirtirim

bilix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sağol... Ama 53 Modla oyuna zor giriliyor :D