Minecraft Sunucularımı Kapalı ?

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar klasik minecraftımı açtım ve girerken play Offline yazdıgını fark ettim ve switch user'den logout oldum ve tekrar girerken email ve şifremi kabul etmedi minecraft.net denedim aynı durum mojang.com dada aynısı oldu ve forgot password'dan şifremi değiştim bu sefer değiştigim şifreyi girince gene yok acaba sunucularmı kapalı bana bilgi verebilicek olan varmı.

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende giremiyorum http://xpaw.ru/mcstatus/ siteyi takip edin login olursa girersin vs. dediler dns değiştirin dediler sorunda bu: Failed to login: The authentication are currently down for maintenance.

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum bendede aynı sorun var sw ye giremiyom kimlik doğrulama sorunu diyor ve tekli oyuncuyada girince alex oluyom mojang sitesinde de sorunlar gözüküyor ve arkadaşım serverde kopuyor :ASD:ADF:afs

GlisterTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bendede aynı sıkıntı var çıkış yaptım bidahada giremedim bakın böyle diyor şifreyi fln kabul etmiyor

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendede aynı sorun ver pre olmama rağmen pre serverlere girmiyor launcherdeki play yerinde play offline yazıyor.

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mojang'a yapılan saldırıdan dolayı ilk önce internet siteleri ve ardından MultiPlayer serverlar çökmüştür !
Online serverlara ve hesabınıza giremezseniz endişe etmeyin..
Birazdan düzelecektir.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Sakin olun sadece bazı mojang serverları kapandı o kadar birazdan düzelicektir

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang'a yapılan saldırıdan dolayı ilk önce internet siteleri ve ardından MultiPlayer serverlar çökmüştür !
Online serverlara ve hesabınıza giremezseniz endişe etmeyin..
Birazdan düzelecektir.
Diğerleri Premium sw lere nasıl giriyor Benim arkadaşım sadece cubecraft serverine girebiliyor ?Ğ????

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardes düzettiler herkeze iyi oyunlar

E2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi