Minecraft Sunucu önerileri

Nasıl sunucu Açayım?

• Roleplay

Kullanılan: 9 90.0%
  • Survival

Kullanılan: 0 0.0%
  • PVP

Kullanılan: 1 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Bir konuda Sizlere Danışmak istiyorum Ben Yeni Bir sunucu alıcamda Sunucu nasıl tür olsun Faction,RolePlay,Survival,Vb. server nasıl yapabilirim? arkadaşlar Mesela modern rpg serverinde resim atayım. işte Resimler;
Modern roleplay

PVP Server

Survival Server

Yorumlarınızı ve ankete cevapınızı bekliyorum

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Roleplay ama iyi bir minigames serveri de olsa hayır demem bütçe dersen hg aç vip kiti koy olmadı güzel bir faction(lapisi abartma)

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu maplari biraz daha geliştirirsen çok güzel Hardcore PRISON server yaparsın :)
biz daha önce prison yapmayı denemiştik olmadı :/
inşallah senin böyle bir amacın olursa yaparsın :)

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Sonoyuncunun bir çalışması var Hatta IRFN açtıydı S.o gerçek hayatı sunuyor diye bnce modern aç ama pluginler zorlayabilir

MJW97

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçek yaşam öneriyorum , üyelerde ev yapabilsin ama belediyeden izin vb prosedürler olsun , ekonomi olsun üyeler kendi işini kurabilsin sunucuda yaratıklar kapalı olsun, pvpde şehrin dışında açık olsun cinayetler filan olursa polisler ilgilenir eğlenerek oynarız :)

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
bu maplari biraz daha geliştirirsen çok güzel Hardcore PRISON server yaparsın :)
biz daha önce prison yapmayı denemiştik olmadı :/
inşallah senin böyle bir amacın olursa yaparsın :)
Çok Teşekkür ederim Böle sölediğin için :)
Gerçek yaşam öneriyorum , üyelerde ev yapabilsin ama belediyeden izin vb prosedürler olsun , ekonomi olsun üyeler kendi işini kurabilsin sunucuda yaratıklar kapalı olsun, pvpde şehrin dışında açık olsun cinayetler filan olursa polisler ilgilenir eğlenerek oynarız :)
Bunu Düşünecem :D[DOUBLEPOST=1413197781,1413197724][/DOUBLEPOST]
Bence Gerçek Hayat (RolePlay) Olabilir . Adam İşe Girip Çalışmalı Ev Almalı . Rütbeler İşte Vatandaş , Kaymakam , Belediye Başkanı vb. Gibi Şeyler Olabilir
Sağol Fikir için[DOUBLEPOST=1413197855][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Modern Server Dediniz ya Hatta Ev yapsınlar dediniz Bunlar için Migros ikea gibi Yerler Yapsam güzel olurmu

MJW97

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Teşekkür ederim Böle sölediğin için :)

Bunu Düşünecem :D[DOUBLEPOST=1413197781,1413197724][/DOUBLEPOST]
Sağol Fikir için[DOUBLEPOST=1413197855][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Modern Server Dediniz ya Hatta Ev yapsınlar dediniz Bunlar için Migros ikea gibi Yerler Yapsam güzel olurmu
tabii ki örnek veriyorum : 5 buğday migrosta 5 tl ise bazı marketlerde 4 buğday 5 tl bu market daha ucuzmuş diye market tercihide ederiz yaş 21

MJW97

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşın önemi yok yardım istersen yardımda bulunurum elimde 6 7 tane şematik dosyası var gerçekyaşama uygun

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar fikirler için sağolun şu an kafamda fikirler çok canlandı :D bir şey sorcam evlerinizi Bir para karşılığı arsa olarak alsanız sizce Nasıl olur[DOUBLEPOST=1413198366,1413198229][/DOUBLEPOST]
Yaşın önemi yok yardım istersen yardımda bulunurum elimde 6 7 tane şematik dosyası var gerçekyaşama uygun
Skype Vereyim Ordan konuşalımmı işte Skype'ım ;
kadir_35_1 Araba Resim var

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rp daha iyi olur ama tek başına açamazsın. Mimar ve Yardımcı yönetici almalısın.

MJW97

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar fikirler için sağolun şu an kafamda fikirler çok canlandı :D bir şey sorcam evlerinizi Bir para karşılığı arsa olarak alsanız sizce Nasıl olur
Herkeze 1 arsa hakkı tanı başlangıçta , diğer durumlarda para karşılıgı arsa alıp ev ederiz