Minecraft Süper Düz Harita Yardım

Heaveen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben Normal Minecrafta Girip Süper Düz Harita Yaptım Ama Onda Blok Sayisi 3 Oluyor Ben Blok Sayısını 64 Veya Yükseltmek İstiyorum Nasıl Yükseltebilirim ? Özelleştirden Ayarlıyamıyorum. Lütfen Acil Yardım Lazım Villa Yapmıştım Format Attım Gitti Kocaman Bir Map Yapmıştım Stadyum Felan. Benle Map Yapmaya Veya Katılmak İsteyen Varsa Yazabilir.

İnferi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o mapı singleplayerde oluşturman lazım blok türünü yüklekliğini seçebiliyorsun ben seninle map yapabilirim sw bile kurabilirim mapı düz map 64 blokluk yapabilirim

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş dünya yaratırken seçenek olur ya ona tıkla süper düz diyor altta kişiselleştir var ona tıkla sonra aşağıda hazır ayarları kullan sonra orta toprak olanı seç :)

Heaveen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Yardımınız İçin Teşekkür Ederim Ama Single Playerde Oluşturuyorum Kişiselleştir e Tıklayıp Napıcam Çimen üst+1 Diyo Napıcam Nasıl Arttırcam Biraz Detaylı Bilgi Verirmisiniz.

İnferi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bunu yazarak anlatmak çok zor ve yazsan okuyan kişi bile anlamaz bunu senin çözmen gerekir

Heaveen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Nasıl Çözücem Herşeyi Deniyom Yükselmiyo Taş Koyuyom Yükseliyo Ama Ağaçlar Oluyo.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek Oyunculu>yeni dünya yarat>daha fazla dünya seçeneği>Dünya tipi:Süper düz>kişiselleştir>hazır ayarlar>cllasic flat yada tunnelers dream

İnferi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben 66 blokluk bir map (1 kat bedrock 64 kat toprak 1 kat çimen) hazırlayıp linki buraya koyacağım

Heaveen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Classic Flat Tıklıyorum Olmuyo Hala Üst +1 de Kalıyo Ama Tunnelers Dream Yapınca Yükseliyo Ama Ağaçlar Çıkıyo

Heaveen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Ağaçlarda Olsunda Ben Villa Yapıcam Ağaçları İstemıyorum hiçbir Ağacı İstemiyorum.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş
overworld(sadece çimen gül gibi şeyler)
waterworld(256 blok su)
bottomles pit(2 kat cobble[katman kayası yok]4 kat dirt)
desert(bildiğin çöl)
redstone ready(kumtaşı map)
snowly kingdom(karlı map)

İnferi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
benim yapıp verdiğim map 1 blok katman kayası 64 blok toprak 1 blok çimen