Minecraft Stronghold

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Stronghold oyunda çok önemli bir yer alır.Çünkü strongholdun içinde End portal vardır.Bu portal Endde gitmenizi sağlar endde ender dragonu öldürürsek oyun biter.

Stronghold Nasıl Bulunur?

Bazı kişiler strongholdu bulmak çok kolay diyor.Ama ben 1,5 günde buldum yani 30 dk'da buldum. Gelelim nasıl bulunduğuna eye of enderleri(ender gözü) sağa tıklayarak havaya atıp gittikleri yerler takip ettiğimizde,en son yere inecekler orayı kazarsak strongholdu buluruz.

Stronghold hakkında biraz bilgi:
Stronghold'dan oyunda 3 tane bulunur.Genellikler mineshaft'ların yakınınlarında görülür.İçinde Silver Fishler vardır o yüzden dikkatli olmanızı öneririm.Bulabiliecekleriniz; Paper Redstone Books
Coal Gold Ingots Iron Ingots Compasses Red Apples
Golden Apples Ender Pearls Iron ChestplatesIron Boots Iron Pickaxes Iron Helmets Maps Iron Swords Obsidian ve Diamonds'dır.

EnderDragon Enderdragon enddeki bir mobdur.Bu mob boss mob sınıfına girer.2000 kalp canı vardır.Endermanlar ona hizmet eder.O yüzden dikkatli olmanızı öneririm.Onu öldürmek için kristalleri patlatımıp saldırmanız gerekmektedir.Çünkü kristallarden can alır. ResimlerEnderdragon
Eye Of Ender Yapımı
Stronghold

tahaerim12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yaralı bir konu yeni başliyanlar için yaralı
beğeniyi hak ettin :D

TimeCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
strongholda hiç gerek yok singleplayerde hileler acik iken su komutu yaziniz /give [oyuncu ismi] 119 end portali gelir biyere koyun ende gidersiniz

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben strongholdu madende gezerken bulmuştum . Demek ki çok şanslıyım :D

asdafdasx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben arkadaşımla survival yapıyordum gezdik gezdik denizin yanında güzel biyer bulduk bedrocka kadar kazıp merdiven çekcektim indim direk strong hold :D

TimeCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
forumdaki katılmıyorum oylarını nasıl bulacağımıza göre değil bilgilerin doğruluğuna göre veriyoruz.Ben sadece nasıl bulununacağını anlatmadım.:Dur:
bilginin dogruluguna birsey demiyoruz daha kısa yolunu söyluyorum belki endi merak edipte hemen gitmek istiyen arkadaslar var hiç ugrasmayin /give oyuncu ismi 119

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
bilginin dogruluguna birsey demiyoruz daha kısa yolunu söyluyorum belki endi merak edipte hemen gitmek istiyen arkadaslar var hiç ugrasmayin /give oyuncu ismi 119
tamam tartışmayalım.
sen benim ne demek istedğimi anlamadım ama neyse:saçma:[DOUBLEPOST=1369759479,1368954340][/DOUBLEPOST]Güncel.