"Minecraft Story Mode" REZİLLİĞİ !

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Bütün oyunlar vur öldür parçala tipinde olmayabilir tabi siz bunu anlamaybilirsiniz belki. Ayrıca fiyasko diyip dikkat çekmeye çalışmak sadece senin ne kadar küçük olduğunu gösterir.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Canım kardeşlerim, Minecraft Story Mode için "oynadım" kelimesini kullanmanız oyunu bilmeyenler için yanıltıcı bir kelime olur. "İzledim" demek daha doğru olacaktır. Çünkü oyunda 3-5 klayve ve fare tıklaması dışında hiçbir iş yapmıyorsunuz . Ortama sunmak gerekirse yarım saat içerisinde sadece 10-15 arası tuşlama yaparsınız. Oyun resmen ANİMASYIN. Birçoğunuz animasyon sevdiği için elbette hoş bulmuş olabilir saygı duyarım. Fakat bir çizgifilme 35TL vermek akıl kârı değildi. Ki şu anda 39TL. B1 seviyesinde ingilizcelere sahip olduğunuzu düşünmüyorum (birçoğunuzun), bu nedenle konuyu dahi anlamadan sırf çizgifilm izlemek hoşunuza gitmişse buna da eleştirim olamaz. Saygı duyarım. Sonuçta zevk ve cüzdan kalınlığı meselesi.. 39 TL'den sizi beklemekte bu oyun. Pardon, bu film.
İngilizce konusu hariç diğerlerine katılıyorum.İngilizcesi olmayan insan zaten indirmemesi gerekiyor :D

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Doğru. Tüm adventure türü oyunlarda hikaye bazlı konu olduğundan dolayı ya deneme-yanılma usulü rastgele oynarız yada hiç zevk almadan sırf bitirmek amaçlı oynarız.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bütün oyunlar vur öldür parçala tipinde olmayabilir tabi siz bunu anlamaybilirsiniz belki. Ayrıca fiyasko diyip dikkat çekmeye çalışmak sadece senin ne kadar küçük olduğunu gösterir.
Sakin ol abisini depresyona bağlanma böyle. Biz küçük olalım sıkıntı yok sen en büyük ol gönlün hoş olacaksa [emoji173]
Boşalt dök içini boşver bizbizeyiz [emoji9]

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tabikide. Sayısız oyun çıkıyor ve her birini illaki çok seven de var hiç sevmeyen de var. her değişik beğeniye hitaben oyun çıkarılıyor dünyada. Minecraft Story Mode birazcık yanlış tanındı. bunda yapımcının suçu da var. detaylı tanıtım video ve görseller olarak çok fazla spoiler vermeyi tercih etmemesi kendi başına patlamasına sebep oldu. Herkes kendi aklındaki kurguladığı şekilde düşünüyordu bu oyunu. Oysa tanıtımı sağlam yapılmış olsa kusursuz bir tanıtım sağlanacaktı. Oyunun reklam bacağında yanlış bir strateji izledi yapımcı

AlfaTayfa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tabikide. Sayısız oyun çıkıyor ve her birini illaki çok seven de var hiç sevmeyen de var. her değişik beğeniye hitaben oyun çıkarılıyor dünyada. Minecraft Story Mode birazcık yanlış tanındı. bunda yapımcının suçu da var. detaylı tanıtım video ve görseller olarak çok fazla spoiler vermeyi tercih etmemesi kendi başına patlamasına sebep oldu. Herkes kendi aklındaki kurguladığı şekilde düşünüyordu bu oyunu. Oysa tanıtımı sağlam yapılmış olsa kusursuz bir tanıtım sağlanacaktı. Oyunun reklam bacağında yanlış bir strateji izledi yapımcı
Doğru söylüyorsun ama biraz da olsa anlamamız lazımdı TelltaleGames Ve Mojang'ın işbirliğiyle yapılan bir oyun , zaten story mode diyor ama detaylı tanıtım yapmalılardı haklısın ozaman insanlar anlardı

ferminecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya bi demo bile yayımlasa yeterdi ve bu kadar tepki toplamazdı. minigameslerden birini çak işte demo olarak herkes anlasın oyunun ne olduğunu.