Minecraft Sorunlarınızı Yazın Çözümünü Bulalım!

Mechanic

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bütün modları silip advanced machinesi tek kurduğumda mod çalışıyor.Advanced machinesin diğer modlarla çakışmasıda imkansız.

LarcousSourceTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skydaz İnstaller var bilirsin.Onla yüklersen sorun olmaz.Ama hem skydaz installer hemde mods klasörlü yaparsan çakışır ve atar..(SADECE SKYDAZ İNSTALLAR DEMİYORUM DİĞER OTOMATİK KURULUMLAR İÇİNDE GEÇERLİ!)

LarcousSourceTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer diğer modları silip çalışıyorsa çakışma vardır.

DeAdKiNg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
S.a Ben Bukkit server kurmak istiyorum kurdukdan sonraki bilgilere ihtiyacım var hafta sonu sizi arasam müsaitmisiniz.
ben tlf mi vereyim siz çağrı atın hafta sonu müsait olduğunuzda ben size döneyim.

Emre Han

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Leptopum da Minecraft'ı Açtığımda Bad Video Card Drivers Hatası Alıyorum..

Resmi ;

Bikgisayarın Özelliklerine Bakında ;

Driver ve Java yı Sürekli Güncelliyorum ama Açılmıyor Bi Yardım Etseniz.

LarcousSourceTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Bad Video Card Drivers Hatası Sorunu Çözümü

Minecraft oyununa girerken “Bad Video Card Drivers” şeklinde bir hata ile mi karşılaşıyorsunuz.Hatanın ayrıntıları ve çözüm yolları yazımızda !
Merhabalar,Minecraft Bad Video Card Drivers Hatası Sorunu Çözümü isimli yazıma hoşgeldiniz.Minecraft oyununu artık bilmeyen yoktur herhalde çünkü bu aralar baya popüler olmaya başladı.Minecraft oyununda oyuna girerken “Minecraft Bad Video Card Drivers” şeklinde bir hata ile karşılaşıyorsanız ve nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız buMinecraft Bad Video Card Drivers Hatası Sorunu Çözümü yazımızın devamı okumalısınız.
Minecraf Bad Video Card Drivers hatası ile ilgili genellikle aranan kelimeler şunlardır:
Minecraft bad video card drivers sorunu win7,minecraft bad video card drivers sorunu xp,minecraft bad video card drivers sorunu vista, minecraft bad video card drivers hatası,minecraft bad video card drivers hatası xp,minecraft bad video card drivers windows 7 çözümü,minecraft bad video card drivers windows 7 sorunu,minecraft bad video card drivers sorunu win7,minecraft bad video card drivers sorunu vista.

Minecraft Bad Video Card Drivers Hatasının Çözümü

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Minecraft Bad Video Card Drivers hatası win7,xp yada vista ile alakalı değildir ekran kartınız ile alakalıdır.Minecraft oyununa girerken Bad Video Card Drivers şeklinde hata almamızın nedeni ingilizce oalrak belirtildiği gibi kötü bir ekran kartı sürücüleri olmasıdır.Kötü bir ekran kartı sürücülerini açarsak ekran kartınız oyunu çalıştırması için uygun yada yeterli değil demektir.Peki bu durumda ne yapmamız gerekmektedir çözüm yollarını maddeler halinde sıraladım umarım yararlı olur.
  1. Ekran kartınızı güncelleştirin.
  2. Directx programının son sürümünü buradan indirin.
  3. Yeni bir ekran kartı satın alın.
  4. Başlat>Denetim masası > Sistem ve Güvenlik > Windows Update >
    soldaki menüden ayarları değiştire gelin.”Güncelleştirmeleri Denetle Ancak Bana Sormadan Yükleme” seçeneğini seçin sonra tamam’a basın sonra size güncelleştirmeleri denetliyerek bir liste verecek
    listede ekran kartının adının geçtiği yazıya tıklayın ve yükleyin.Bu işlemden sonra bilgisayarınıza reset atın.

Emre Han

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Denedim Ama hiçbir Çözüm İşe Yaramıyor :S

LarcousSourceTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin aldığın hata ekran kartı ile ilgili ekran kartı düşük diyor yeni kart alırsan sorun ortadan kalkacağına eminim (EkranKartı)

DeAdKiNg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
S.a Yine Ben :) Bukkit server nasıl kurulur ? kurdukdan sonra blokların ben dışında kimsenin kırmaması için ne yapmalıyım ?

LvntYlmzr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba
-Benim sorum E ye basıp karakterimizi görebiliyoruz.Peki E ye basmadan nasıl karakterimizi görebiliriz.Videolarda görüyorum genellikle ama yapmayı bulamadım