Minecraft Snapshot 14w25b

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese selamlar ben Musa.
Öncelikle bildiğiniz üzere burada bulunanların çoğu minecraft'ı yakından takip ediyor olması beni bu konuyu açma gereksiminde bıraktı. Çünkü gerçekten değişik şeyler var. Şimdi burada inceleyeceğimiz snapshot 14w25b olacaktır.

GEL BAKALIM 14w25b;

Snapshot 14w25b'de Minecraft'a yeni bir dungeon eklendi.
Evet yanlış duymadınız. Artık Okyanus dibinde ender portal değil, Atlantis tarzı dev gibi bir dungeon bizlerle birlikte. Üstelik kendine has blokları, ışıklandırmalar ve mobları ile birlikte. Her ne kadar su mayını gibi dursa da mobları hiçte fena değil.

Peki bu dungeonun içi boş mu ? Elbette değil için de bir adet boss ve onun koruyucuları var.

Peki bir de yeni gelen bossumuzu görelim ;

Peki yine blocklar geldiğini sizde farketmişsinizdir birde onlara göz atalım.

Deniz bossunu kestikten sonra içinden düşen eşyalara göz atalım ;

Süngerler civarındaki 3 blok çapındaki bir alandaki tüm suyu emiyor. Emdiği suyu da bünyesinde tutuyor. Islak bir şekilde. Islak süngeri yerinden alıp taşıyabiliyorsunuz.

Bilgilendirme ;
Bossumuz 12 vuruş ile ölüyor. (Enchsiz Diamond Sword ile)
Boss bizi 15 vuruş ile öldürebiliyor. <= Bu bilgi için @KadirBerk 'e teşekkür ediyorum.
Bu update sadece bu yeni dungeonu , bossu ve yeni gelen blocklar ile kısıtlı kalmış durumda yeni snapshotları bekliyoruz. :)

Son düzenleme:

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen tartışma yaratmayalım eğer güncelleme ile ilgili sorularınız varsa belirtin cevaplıyalım veya güncelleme ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın okuyalım. :)

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben 15-20 arası gidip geliyor vuruşları diye biliyorum...

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben 15-20 arası gidip geliyor vuruşları diye biliyorum...
Gamemode de belirttiğimiz gibi denediğiniz de 12 vuruşta öldüğünü göreceksiniz , bunu 3 defa denedim hep aynı sonucu elde ettim.
Büyüsüz elmas kılıç ile deniyeceksiniz.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gamemode de belirttiğimiz gibi denediğiniz de 12 vuruşta öldüğünü göreceksiniz , bunu 3 defa denedim hep aynı sonucu elde ettim.
Büyüsüz elmas kılıç ile deniyeceksiniz.
bizim kaç vuruşta öldüreceğimizi değil . onun kaç vurduğunu söylemek istemiştim..

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vanilla Minecraft artık sıkmaya başlamıştı zaten. Mojang buna benzer şeyler yapmalıydı.

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Flood olacak ama : bu dungeonun ortasında gold blocklar var. Guardian squidlere ateş ediyor. Guardian yüzeydeyken zıplayarak su bulmaya çalışıyor. Sadece ayakkabıya eklenebilen yeni bir büyü su altında normalce koşmamızı ve yürümemizi sağlıyor. Bunları da eklersen sevinirim.

McCrafTr34

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0