Minecraft Snapshot 12w32a

Calibraka

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni bir snapshot zamanı! Mojang şu anda iki ciddi konu üzerinde çalışıyor, birincisi 1.3.1'deki muazzam bugları düzeltmek, ikinciside Minecraft'ın 1.4 versiyonunu hazırlamak. Bu patch yenilik içermiyor sadece bazı ciddi bugları düzeltmek adına yapıldı. Geçelim özelliklere:

• Eğer köylüleri incitirseniz, sizinle ticarette negatif oluyorlar.
  • Ticaret yapıyorlar fakat ya çok malzeme istiyor yada kötü şeyler veriyorlar.
  • Zombiler ve İskeletler artık yeni malzemelere sahip olacaklar, zorluğa göre değişecek.
  • Yeni bir zombi türü.
  • Adventure Maplar için "Command Block" diye yeni bir block eklendi. Craft edilemiyor ama id'si 137.
  • Süpriz bir block! Nasıl yapılacağı daha sonra paylaşılacak fakat şimdilik geliştirme aşamasında!
  • Sürpriz block 3x3 İron-Diamond-Gold-Emerald blockların tam ortasına konduğunda "Gökten üstüne nur iniyor". :D -Gerçek anlamda-
Client: Download

Server: Download

Tanıtım videosu:

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk maddede ufak bir düzenleme yapalım.

• Eğer köylüleri incitirseniz, sizinle ticaret yapmıyorlar.

Pushy35

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bir seçenek ekliyeyim
Zombiler köylülere saldırırsa o yeni zombi türünden oluyor.

Calibraka

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır arkaaşım 1.3.2 veya 12w32a ikiside kullanılıyor. Bu arada Köylüleri incitirsen seninle tücaret yapıyorlar fakat ya fazla şey istiyorlar yada kötü şeyler veriyorlar. Yeni çözdüm :D

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır arkaaşım 1.3.2 veya 12w32a ikiside kullanılıyor. Bu arada Köylüleri incitirsen seninle tücaret yapıyorlar fakat ya fazla şey istiyorlar yada kötü şeyler veriyorlar. Yeni çözdüm :D

1.3.2 Henüz çıkmadı. Bu bir snapshot.

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası okuyunca bir şey anlamamıştım :D Video daha yardımcı oldu.
Konuya eklenebilir:

++++ Konu yanlış yerde ++++
Oyun Güncellemeleri ve Haberler 'e taşınmalı.
++++ Konu Yanlış Yerde ++++

Konu yanlış yerde değil. O bölüm ile biz ilgileniyoruz. Yani üyeler oraya konu açamıyor.

Fakat, konu sahibi konuyu biraz daha zenginleştirirse o bölüme taşıyabilirim :)

Calibraka

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*facepalm 1.3.2 çıktı 1.4.0 için snapshot bu bi anlatamadım :S
Düzenleme: Acaba video mu çeksem? :D

Calibraka

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım o böümdeki konuları inceledim benim konumun onlardan aşağı kalır bir yanı yok

billrizer750

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni bir snapshot zamanı! Mojang şu anda iki ciddi konu üzerinde çalışıyor, birincisi 1.3.1'deki muazzam bugları düzeltmek, ikinciside Minecraft'ın 1.4 versiyonunu hazırlamak. Bu patch yenilik içermiyor sadece bazı ciddi bugları düzeltmek adına yapıldı. Geçelim özelliklere:

• Eğer köylüleri incitirseniz, sizinle ticarette negatif oluyorlar.
  • Ticaret yapıyorlar fakat ya çok malzeme istiyor yada kötü şeyler veriyorlar.
  • Zombiler ve İskeletler artık yeni malzemelere sahip olacaklar, zorluğa göre değişecek.
  • Yeni bir zombi türü.
  • Adventure Maplar için "Command Block" diye yeni bir block eklendi. Craft edilemiyor ama id'si 137.
  • Süpriz bir block! Nasıl yapılacağı daha sonra paylaşılacak fakat şimdilik geliştirme aşamasında!
  • Sürpriz block 3x3 İron-Diamond-Gold-Emerald blockların tam ortasına konduğunda "Gökten üstüne nur iniyor". :D -Gerçek anlamda-
Client: Download

Server: Download

Tanıtım videosu:

nası bilinmio beacon blokun ışık hüzmesi yarattıgını herkes bilir ayriyetten craftı ortayada nether star ns wiherden gelir
ı