Minecraft Sevgili Araniyor!!! Premuin verilir.

ariflerde123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:aşık:Minecraft Sevgili Ariyorum 2 prenuim verilir. skypedan konuşucak arif.can87

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Premuin" ve "prenuim" ne demek mantıklı açıklarsan ömrünün sonuna kadar sevgilin olurum.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o dmek özel hesap mcsg diye bir servere girebilirsin sadece 30 tl ye satılır ve skinini istedigin zmn istediğin gibi yaparbilrsin!!
Yazış tarzın düzgün değil türkçemizi katletme lütfen!! (Yazım hataları için özür dilerim.)

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle dediğin sürece seninle sevgili olan seni gerçekten seviyormu sence? Seviyorum diyenlerin amacı sadece senden (senin tabirinle) "prenium" almaktır.

ariflerde123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böyle dediğin sürece seninle sevgili olan seni gerçekten seviyormu sence? Seviyorum diyenlerin amacı sadece senden (senin tabirinle) "prenium" almaktır.
abicim tamada kız arayıp duruyorum benle oynivak konuşucika şakalşak bir kız arıyorum

ariflerde123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hah öyle de işte sevgili deyince seni sevmesini beklediğin biri arıyorsun gibi oluyor :D
YA TAMAMDA NERDEN BLULUCAM ABİ BENDE İNTERNETTEN BULİYİM DEDİM GERÇEKTE BULAMİYORUM GERÇK HAYATTA GEL ŞİMDİ AÇIKLA BANA BUL BİR TANE OZAMAN

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
YA TAMAMDA NERDEN BLULUCAM ABİ BENDE İNTERNETTEN BULİYİM DEDİM GERÇEKTE BULAMİYORUM GERÇK HAYATTA GEL ŞİMDİ AÇIKLA BANA BUL BİR TANE OZAMAN
Demek istediği sen sevgili arıyorum premium vereceğim diyosun senle sevgili olmak isticek kız seni sevmez premiumu sever hatta belki premiumu alıp kaçar.Arıyosan adam gibi aramalısın premium vereceğim diyosan sırf senle premium için sevgili olurlar