Minecraft Servera Sitedeki Whitelist Sistemi İle Kaydolma [ Help ]

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Authme nin sayfasinda anlatiliyor olmasi lzm :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Kardes sen yanlis anlamissin olayi o olay whiteliste eklemez seni :) authme ile sunucuyu siteye bagliyabilir oyun icinden hesap acmayi engelliyebilirsin :)

Boşver anlatma.. bilgisiz insanların server kurmasından nefret ediyorum.
minecraft'ı niçin bıraktım sanıyorsun.. aslında dolaylı olarak :D[DOUBLEPOST=1387468110,1387468078][/DOUBLEPOST]
Authme nin sayfasinda anlatiliyor olmasi lzm :)

ingilizcesi yoktur kesin :)

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben yontemi soyledim yapabiliyosa yapar :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ben yontemi soyledim yapabiliyosa yapar :)

bence de yapabilmesi lazım bunu da yapamıyorsa ******* etsin :D[DOUBLEPOST=1387478300,1387468390][/DOUBLEPOST]
bence sen bu konuyu fazla uzatma çünkü yanlış anladın konuyu.
şu arkadaşın söylediğine bak türk ünlü serverler sence whitelist ile kayıtı 10 yaşındaki çocuğun asghsgdhsdfjefdm adı olarak oyuna girmsin diyemi whitelist koyuyor??
Geregi Şuki Whitelist Sistemi İle Daha Kaliteli Serverlar Yapılabilir Whitelist Olmadan Server Açılınca Gelen Geçen Sallama Dandik İsimlerle Kayıt Olabilir Ama Whitelist Sistemi İle Bu Olay Azda Olsa Azaltılabilir.
whitelist sisteminin ne için yapıldığını bile bilmiyorsun! Yazık..
işte hiçbirşey bilmeyenler server açtığı için neden minecraft türkiyede böyle ?
hahah beni güldürüyorsun kardeşim :) whitelist ne için actıgını biliyoruz ama farkındaysan suan nomercy adlı bir server var ve adamlardada whitelist sistemi var ? whitelist sadece bakım için acılmaz burayı terket inthiar et bu beyin sana fazla .!

bunları oku whitelistten bahtediyorum 12 yaşındaki çocuk geliyor saçma sapan şeyler söylüyor sende ona katılıyorsun... bir şey söylemek aslında size yaramaz siz en iyisi en iyi olduğunuz yönde olun kafanızın dikine ne kadar gidebiliyorsanız gidin diğerleri umrunuzda olmasın. Belki.. ama belki bir yerlere gelirsiniz. ama adam mı ? asla

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Whitelistin amaci yanlizca adminin belirledigi kisilerin oyuna girmesini saglamakdir whitliste herkesi eklemek yapip yapilabilcek en aptalca seydir :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Whitelistin amaci yanlizca adminin belirledigi kisilerin oyuna girmesini saglamakdir whitliste herkesi eklemek yapip yapilabilcek en aptalca seydir :)

hani vardır ya bazı serverler illaki websiteden whiteliste eklettirirler ya

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dedigim gibi yapilcak en aptalca sey :)

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Son oyuncu oyle yapmiyor son oyuncuda adamlar authmeyi siteye baglamis authmeye hesap aliyosun whiteliste eklenmiyosun :) yapilmasi baya basit bise azicik ing olsa yeter :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
o zaman son oyuncu niye böyle yapıyor :)
Biraz düşünmen gerek azcık çalışırsanız bulacaksınız eminim...
Saçma sapan adlarda girmesinler diye değil white list sistemi. Sinirlenme sebebim de buydu zaten

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Biraz düşünmen gerek azcık çalışırsanız bulacaksınız eminim...
Saçma sapan adlarda girmesinler diye değil white list sistemi. Sinirlenme sebebim de buydu zaten

adam zaten saçma sapan adların girmemesi için yapmıyorki whitelisti

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Geregi Şuki Whitelist Sistemi İle Daha Kaliteli Serverlar Yapılabilir Whitelist Olmadan Server Açılınca Gelen Geçen Sallama Dandik İsimlerle Kayıt Olabilir Ama Whitelist Sistemi İle Bu Olay Azda Olsa Azaltılabilir.
Bu ne peki zeki arkadaşım

malicraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
quarizmat ben buraya yardım edebilecekler olan gelsin dedim senin gibi beyinsizler degil hadi uza simdi.[DOUBLEPOST=1387575283,1387574507][/DOUBLEPOST]
Bu ne peki zeki arkadaşım

ve cümlelerimi takmana gerek yok saçma isimlerle girmemeleri dedigim bir örnek. whitelist sistemi ile olmıyıcaksa bile authme sistemi ile yaparız yardımı dokunmiyicak olan yorum yapmasın. !

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
quarizmat ben buraya yardım edebilecekler olan gelsin dedim senin gibi beyinsizler degil hadi uza simdi.[DOUBLEPOST=1387575283,1387574507][/DOUBLEPOST]
ve cümlelerimi takmana gerek yok saçma isimlerle girmemeleri dedigim bir örnek. whitelist sistemi ile olmıyıcaksa bile authme sistemi ile yaparız yardımı dokunmiyicak olan yorum yapmasın. !
Bu konuya abone olmayı bırakıyorum inşallah sana yardım eden olmaz... bu bilgiylede kuracağın server çok iyi olmayacaktır gelecekte hayatına başarılar..

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son oyuncu'dan Kayıt olma sistemi Site'yi Tanıtmak için Galiba Vede Konu Baya Dağılmış Toplamaya Çalışıyorum. :D