Minecraft Server Tanıtım Arayüzü

cspresenter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çocuklarla uğraşmak zordur derler nede haklıdırlar.

cspresenter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her ne kadar böyle olsa da, yaptığın doğru mu?
Değil.
Bitti.

Emek = emektir.
Senin bunu bu şekilde paylaşman ne etiktir, Ne de emeğe ve kişiye saygı sınırları içerisindedir.

Edit: Ayrıca tasarım noter onaylı da olabilirdi. Bunu ben yapmadım fakat başka birisine yaptığınızda eğer tasarım onaylıysa sert duvara çarptınız demektir bilesiniz.
Noter onaylı öylemi :D Tasarımlar üzerine hiçbir hak idda edemessin sadece içerikler üzerine dava açılır bilmediğin şeyleri biliyormuş gibi böbürlenmektense kulak vermeyi dene biraz. :)
Evet, sizle uğraşmak çok zor.
Sizin fake hesaplarınız yakın zamanda askıya alınıcak adminden gelen mesaja göre haberiniz olsun :)

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Noter onaylı öylemi :D Tasarımlar üzerine hiçbir hak idda edemessin sadece içerikler üzerine dava açılır bilmediğin şeyleri biliyormuş gibi böbürlenmektense kulak vermeyi dene biraz. :)

Sizin fake hesaplarınız yakın zamanda askıya alınıcak adminden gelen mesaja göre haberiniz olsun :)
Valla tasarım için size saygı duyuyordum bitirdiniz o saygıyı.Bu kişilerin hesapları askıya alınırsa forumda ruh kalmaz. Admin gelip sana bu kişilerin hesaplarını askıya alıcaz demez.Çok iyi biliyorum.
JusticeWhip...

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Ufak bir Google aramasıyla Internet'te birçok örneğini görebilirsin. Bu işin içindeysen tasarımların da hakkını alabileceğini bilmen gerekirdi. Fakat artık bir şey demiyorum ve konu takibini de yapmıyorum.
"Emeğe saygı...".

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi

Hangi hesap? Sadece @Tavşan26 hesabım var.

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamamem ne kadara ayarlarsiniz ? Mysql baglantilari sunucu durumu vip satin alma falan. Skype:alperensaygin