Minecraft Realms Türkiye'ye Mi Geldi ?

Splondid

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende İngilizce Oynuyorum Ama İngilizcem İyidir :D

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aylık 10€'den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor farklı ülkelerde.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir sorum daha var bu Minecraft Realms başka oyunlarda da olabiliyor mu çünkü TF2'de şöyle bir şey gördüm :
Saigns.de Minecraft Realms Official Server mi öyle bir şey yazıyordu.

VeryDevilTRainer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft realms normal pluginsiz boş bir sunucu oluyor. Özelliği ise sadece arkadaşlarınla oynuyorsun ve redstonecuların yaptığı mini gamelere tek tık ile geçiyorsun.

Tapatalk'tan yolladım bunu.
Pluginsiz değil içinde bazı pluginler var mesela mini oyunlar var.[DOUBLEPOST=1409838871,1409838808][/DOUBLEPOST]
Bir sorum daha var bu Minecraft Realms başka oyunlarda da olabiliyor mu çünkü TF2'de şöyle bir şey gördüm :
Saigns.de Minecraft Realms Official Server mi öyle bir şey yazıyordu.
O Serverın kurucusu minecraft realmsta da server açmış o nun reklamını yapıyo tf2 ile alakalı değil[DOUBLEPOST=1409838928][/DOUBLEPOST]premium olmadan MC REALMS serverı alamıyosunuz ayrıca

VeryDevilTRainer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
haklı olabilirsin ben var diye biliodum :| yoksa mojang hata etmiş bence eklerler ama :| eklemezlerse mojang serverı almanın bi sebebi olmaz heralde hamachi server dan farklı olmaz :( hatta bazılarından kötü olur[DOUBLEPOST=1410265330,1410265177][/DOUBLEPOST]ayrıca bu konu içindekiler premium olsa gerek eğer premium varsa beraber oynayabiliriz bir serverda premium türk serverı yok benim bildiğim gelin ingilizce serverlarda faction kurup türk ordusunu kuralım :D