Minecraft Premium -

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve MadironD43 tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. MadironD43

MadironD43 Ağaç Yumruklayıcı

Merhaba Arkadaşlar Minecraft Premium Gift Code Satiyorum Tabikide Kandirma Felan Yok. Site Felan Yakinda Acilcak Tunahosting olarak'tan suanda sitemiz var fakat ismi işte sorun frmspacte.com işte acilinca yapicağiz herşeyi minecraft premium almak isteyenler ucuz fiyat satilcağim. 40TL eğer ben daha ucuz birşey istiyorum diyorsan 2.el 20TL 'dir Arkadaşlar Alcaklar İÇİN İLETİŞİM :
    iyi forumlar.

2. Eren Koçak

Eren Koçak Ağaç Yumruklayıcı

Peki böyle diyorsun sana nasıl güvenebiliriz ? Ve ödeme seçenekleri hakkında biraz daha bilgi verirsen sevinirim...

3. MadironD43

Mobil Ödeme ile yapacaksiniz adres felan yaziyor zaten websitemizde biz domain,vds-vps-minecraft-metin2-teamspeak 3 - ve steam oyunlar ive bir cok oyun satiyoruz gelipte sizi kandircak halimiz yok.

4. Eren Koçak

Ben size kandıracaksınız diye bir şey demedim nasıl güvenebiliriz dedim zaten sitenizde önceden yaptığınız bazı işleri gördüm peki neden 55 Tl'ye alıp 40 satıyorsunuz ve satışlar ne zaman başlıycak ?

5. MadironD43

satişlarimiz suanda var aktif. biz onlari bi tane almiyoruz bizimde bi bildiğimz çaliştiğimiz yer var amac para kazanmak değil satmak :) teşekkürler ilgilinz için skype : darkcraft34 eklerseniz konusabilirz

6. Eren Koçak

Yarın eklesem açık olur musunuz ? Birazdan çıkacağım yarın eve gidince sizi ekler konuşuruz almayı düşünüyorum

7. MadironD43

tabide her allahin günü aciğim :)

8. AtomTR

AtomTR Nether Yerlisi

Minecraft:
    AtomTR
  9. MadironD43

AtomTR Bildirildin.

10. AtomTR

AtomTR Nether Yerlisi

Minecraft:
    AtomTR
    Bildir kardeşim. İnsanlar premium istiyor ve onlara az da olsa bir şans tanıdığım için bildir.

11. bariscakim

bariscakim Ağaç Yumruklayıcı

Skype ekleyin ayrıntılar hakında konuşalım ; batuhanertan618

12. forte

forte Ağaç Yumruklayıcı

Arkadaşlar sakın ha alayım demeyim adam tam dolandırıcı kim 40 tl satsın 55 tlye aldığını. Uyarıyorum lütfen alayım demeyin adamla konuştum toplu alıyormuş külahıma anlatsın. Burada alan ve memnun olan kişiyi görmedikçe mesajımı silmeyeceğim

13. Hasan29

Hasan29 Kızıltaş Madencisi

Niye premium konularında hep bu videoyu paylaşıyorsun?Amaç ne

14. AtomTR

AtomTR Nether Yerlisi

Minecraft:
    AtomTR
    İnsanlar premium almak istiyor, ben de onlara 5 gün sonra bitecek bir premium çekilişini gösteriyorum ki bedava alma şansları olsun. Yanlış mı yapıyorum?

15. Hasan29

Hayır, tam aksine ancak bir konu açarak belirtsen daha iyi olmazmı?

16. AtomTR

AtomTR Nether Yerlisi

Minecraft:
    AtomTR
    Konu açtım kardeşim. Fakat kimse Minecraft TV ye bakmadığı için ve çekiliş boşa gitmesin diye yaptım bunu.

17. Hasan29

Tamam yalnız dikkat et.

18. bariscakim

bariscakim Ağaç Yumruklayıcı

Tamam almayacğım sen bir ara premium satmıştın benim arkadaşlarıma ve güvenilir bir şekilde çalışmıştı sana güveniyorum. Beyler eğer bu adam bi oyun satarsa inanın alın adam çok güvenilir birisi.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş