minecraft premium hesap server kurma

pekcan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konuyu yanlış yere actiysam özür dilerim. Arkadasimin ve benim premium hesabim var biz. Arkadaşla birlikte oynamak istiyoruz fakat ne yaptiysak olmadi. Örnegin yeni oyun actigimda yerel agda paylas diyorum kendi ipv4 adresimi ve port numarasini arkadasa veriyom girmeye calisiyor fakat girmiyor zaman aşımına uğruyor. Biz minecraft premium hesabini arkadasla birlikte rahatca hamachi server falan ugrasmadan oynayabilelim diye satin aldik. Nasil birlikte hamachi olmadan oynayabiliriz. Yardimlarinizi bekliyorum simdiden teşekkürler herkese.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Premium Hesap İle Hamachi Olmadan Birlikte Oynana Bileceğini Kim Söylediki :)
Yerel Ağda Paylaş Senin Hamachi Gurubun Veya Ev - İş Ağında Bulunan Kişiler İçin Yani Seninle Bağlantısı Bulunanlar İçin Birlikte Oynama İmkanı Sunuyor
Eğer Birlikte Hamahisiz Oynamak İstiyorsanız Port Açma Fln Vardı Nasıl Bilmiyorum Hala Varmı Onuda Bilmiyorum :p
Ama En Kolay Yöntem 2-4 Kişilik Bir Küçük Çaplı Sunucu Satın Alıp Aylık Ücret Ödeyerek Oynamanızdır :)
Yada Hamachiye Mahkum :p

pekcan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Cevabın icin tesekkurler hamachi acikken de biz denedik yerel agda paylas diyerek fakat yine zaman asimina ugradi server kurmamiz sartmi?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Cevabın icin tesekkurler hamachi acikken de biz denedik yerel agda paylas diyerek fakat yine zaman asimina ugradi server kurmamiz sartmi?
Yanlıs Hatırlamıyorsam Böyle Olacak
Yerek Ağda Paylaş Dediğinde Orada bir Sayı Çıkıyor Onu Hamachi IP Adresine Ekleyip Girecek Yani
Orada 12345 Çıktı - Senin Hamachi Ip de 12.345.678.567 - Arkadaşın 12.345.678.567:12345 yazıp Bağlanacak
Yanlış Hatırlıyor Olabilirim Ama Denemekte Fayda Var :D

pekcan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
zaten o sekilde denedik dediginiz şey port nosu oluyor malesef zaman asimi hatasi veriyor

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ücretsiz olarak hamachi . Para verebilirsenizde nitrado gibi yerlerden server alabilirsiniz .

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Ağ ve paylaşım merkezi > bağdaştırıcı ayarları alt tuşuna bas üstte menü açılacak gelişmişe gel gelişmiş ayarlar > hamachiyi en üste al olur
Yerel ağda paylaş de sonra portunu söyleyecek porunu hamachi ip:port
örn:31.31.31:6969